تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۳:۵۳
کد مطلب : 64823

در دیدار انجمن اسلامی جامعه پزشکی با فرزندان سران فتنه چه گذشت؟/عضویت مسئولان دولتی در شورای مرکزی انجمن حامی فتنه

پزشکان ملاقات کننده با فرزندان میرحسین و رهنورد که عمدتا از اعضای هیات علمی دانشگاه هستند، اعلام کردند که آنها نیز همپای قاطبه جامعه دانشگاهی و نخبگان کشور از تداوم حبس و حصر رهبران و فعالان سیاسی معترض به نتایج انتخابات اعلام شده سال ۸۸ شگفت زده هستند.

به گزارش  عصر آبادان  ،جمعی از پزشکان و دندان پزشکان عضو انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران هم زمان با سالروز حماسه ملی ۹ دی با فرزندان سران فتنه دیدار کردند.

در این جلسه ضمن اعتراض به نتایج انتخابات ۸۸ و حصر سران فتنه حاضران در جلسه اقدامات صدا سیما را به دلیل پخش مستندهای مختلف در مود فتنه مورد هجمه قرار دارند.

اما در همین زمینه سایت کلمه  نوشت: پزشکان ملاقات کننده با فرزندان میرحسین و رهنورد که عمدتا از اعضای هیات علمی دانشگاه هستند، اعلام کردند که آنها نیز همپای قاطبه جامعه دانشگاهی و نخبگان کشور از تداوم حبس و حصر رهبران و فعالان سیاسی معترض به نتایج انتخابات اعلام شده سال ۸۸ شگفت زده هستند.

آنها ادامه این وضعیت را، آن هم پس از حماسه سیاسی انتخابات سال گذشته که در آن ملت با رای خویش مسیر آینده کشور را تعیین کردند، با خواست مردم و منافع ملی کشور در تضاد می بینند.

بر اساس این گزارش، یکی از پزشکان حاضر در این دیدار اظهار داشت: این حجم تبلیغات علیه رهبران در حصر جنبش سبز حکایت از موقعیت تاثیرگذار آنها در بین مردم دارد و اگر چنین نبود، هرگز لازم نبود هر روز شاهد اظهارنظرهای عجیب و غیر واقعی برای توجیه چرایی اقدام به حصر و تداوم آن باشیم.

وی افزود: مطالب روشنگری که اخیرا از مهندس موسوی نقل شد، سناریوی تبلیغاتی افراطیون برای نهم دی ماه را برهم زد و آنها را از مسیر پیگیری اهداف خود خارج کرد.

وجدان عمومی جامعه به رغم تبلیغات پنج ساله، با حقایق آشناست

به گفته این چهره دانشگاهی، دانشجویان در سالگرد ۱۶ آذر از خود نشاط سیاسی شگفت انگیزی نشان دادند و این مساله بر همه روشن شد که به رغم ۵ سال تبلیغات یکجانبه سنگین علیه رهبری جنبش سبز، وجدان عمومی جامعه که دانشجویان نماینده آن هستند، با حقیقت تحولات چند سال اخیر کشور آشناست و در تمیز حق و باطل چون گذشته هوشیار است.

یکی دیگر از حاضرین نیز با اشاره به جمعیت انبوهی که برای تشییع جنازه مرتضی پاشایی گرد آمده بودند، گفت: در نهاد جامعه و در زیر پوست آن جریاناتی از آگاهی وجود دارد که تابع تبلیغات رسمی نیست و هرگاه این جریان ها بر سر موضوعی هم راستا می شوند، شگفتی زا می گردند.

به گزارش دانا، در این جلسه توهین های مختلفی به برخی از دستگا هها از جمله بسیج صورت گرفت و راهپیمایی عظیم ۹ دی یک حرکت نمادین حکومتی نامیده شد.

این انجمن مهمترین حامی فتنه در جامعه پزشکی بوده است و برخی از مسئولان فعلی حوزه سلامت کشور نیز جزء شورای مرکزی این تشکل هستند.

 

منبع: دانا

انتهای پیام/م