تاریخ انتشار خبر: ۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۶:۱۶:۴۷
کد مطلب : 62453
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری:

در ۹ دی ، مردم به فتنه گران تیر خلاص زدند / امروز خنّاسان می خواهند ۹ دی فراموش شود

اختصاصی عصر آبادان: آیت الله حیدری گفت: امروز خنّاسان قصد دارند کاری کنند که نهم دی ماه فراموش شود اما مردم نمی گذارند .

به گزارش عصر آبادان، آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری طی سخنانی گفت: در روز ۹ دی ، مردم تیر خلاص به پیکر نیمه جان فتنه ۸۸ زدند و بساط اصحاب فتنه را برای همیشه جمع کردند.

وی افزود : این روز را یوم الله می نامیم زیرا در ۹ دی ، دست اراده ی خدا از آستین ملتی مومن و بابصیرت بیرون آمد تا پرچم حق برافراشته شود و پرچم باطل از جا  کنده شود.۲۲ بهمن ۵۷ نیز یوم الله بود و دقیقاً در همین راستا تفسیر می شود.

امام جمعه موقت اهواز تصریح کرد : فتنه سال ۸۸ برای از بین بردن ارزش ها و آرمان های امام(ره) طراحی شده بود و به همین منظور همه توان غرب و شرق پشت سر فتنه گران قرار گرفت. درست مانند جنگ تحمیلی که صدام از سوی اجانب مورد حمایت تمام و کمال قرار گرفت تا انقلاب اسلامی را از بین ببرند.

آیت الله محسن حیدری خاطرنشان کرد: اما به لطف خداوند و هدایت های رهبری معظم انقلاب و بصیرت آحاد مردم توطئه فتنه گران در هم شکسته شد و دشمنان نظام و رهبری روسیاه شدند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در پایان با اشاره به برخی اظهارنظرها برای پاک کردن حماسه ۹ دی از خاطر ملت گقت: امروز خنّاسان قصد دارند کاری کنند که نهم دی ماه فراموش شود اما مردم نمی گذارند و برای اثبات حقانیت نظام اسلامی و رهبری با بصیرت همیشگی این روز را گرامی می دارند.