تاریخ انتشار خبر: ۸ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۲۳:۵۴:۱۱
کد مطلب : 30832
نماینده مردم آبادان در گفت و گو با عصر آبادان:

دستگاه های اطلاعاتی شایعه ی زمین خواری در آبادان و خرمشهر را پیگیری کنند/فرمایشات مقام معظم رهبری چراغ راه مجلسی ها خواهد بود

دکتر جواد سعدون زاده در گفت و گو با عصر آبادان گفت: سخنان مقام معظم رهبری همواره مورد توجه جدی مسئولان نظام و به ویژه نمایندگان مجلس بوده و خواهد بود.رهنودهای حیکمانه معظم له چراغ راه مجلس شورای اسلامی و دولت است.

168221_orig-300x194

به گزارش عصر آبادان ، دکتر جواد سعدون زاده نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با عصر آبادان با اشاره به ناتمام ماندن احداث پل بهمنشیر اظهار داشت: پل بهمنشیر پل مهمی است و می تواند شرق و غرب منطقه را به هم متصل کند . این پل از نظر اقتصادی و رفاه حال مردم تاثیرات فراوانی می تواند داشته باشد.

وی افزود: ما تلاش خود را خواهیم کرد تا دولت را مجاب کنیم که این پروژه را از سر بگیرد تا مردم دوباره از مزایای این پل مهم بهره مند شوند.

سعدون زاده همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر شایعه وجود رانت در خرید زمین های منطقه آزاد گفت: تاکنون سندی که ثابت کند که در خرید زمین های این منطقه رانت خواری صورت گرفته است را پیدا نکرده ایم و تنها همان گزارش بخش خبری سیما را مشاهده کردیم که حاوی نکات تامل برانگیزی بود.

وی یادآور شد: به حراست منطقه و سیستم اطلاعاتی مناطق آبادان و خرمشهر توصیه می کنیم در این خصوص اقداماتی را صورت دهند چرا که آنها ابزار لازم برای رصد این گونه خطاها را در اختیار دارند و می توانند به عوامل آن برسند.لذا به مراجع مرتبط معرفی کنند.ما هم به عنوان نمایندگاه مردم اگر این مدارک به دستمان برسد برای احقاق حقوق مردم  تلاش خود را به کار خواهیم بست.

این نماینده مجلس همچنین به دیدار اخیر نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری اشاره و خاطر نشان کرد:سخنان مقام معظم رهبری همواره مورد توجه جدی مسئولان نظام و به ویژه نمایندگان مجلس بوده و خواهد بود.رهنودهای حیکمانه معظم له چراغ راه مجلس شورای اسلامی و دولت است.

سعدون زاده گفت: ایشان از نمایندگان خواستند بطور جدی در مسئله قانونگذاری و اعمال نظارت ، حضور فعال داشته باشند و این اقدام مجلسی ها را از مصادیق بارز و مهم حرکت در مسیر مدیریت جهادی برشمردند. در واقع رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود ، نقشه راه مجلس در سه بعد اقتصاد ،فرهنگ و دانش را  برای مجلس شورای اسلامی تبیین کردند.

وی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار ما که چرا برخی از سازمان ها اقدام به اخراج جوانان توانمند بومی کرده اند، تصریح کرد:  هر کدام از جوانان این شهر فارغ از اینکه از هر جریان سیاسی باشد چنانچه کارش را از دست بدهد مایه تاسف ما را فراهم می کند.چرا که هرگونه چالش بی کاری را برای آنها یک آفت و معضل بزرگ می دانیم و به همین خاطر دوست نداریم کسی برای جوانان ما چنین مشکلی را ایجاد کند و چنانچه این جوانان به ما مراجعه کنند از راه های مختلف برای حل آن استفاده خواهیم کرد.

  1. ناشناس گفت:

    امیدی به درج پیامم ندارم البته کسی مثل سعدون زاده باید هم مورد توجه سایت منتسب به …باشد و کمال تاسف از اینکه اینجا شده …سعدون زاده

  2. ناشناس گفت:

    انشالله که همینطور عمل کنن