تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۱:۴۲
کد مطلب : 80918
استاندار خوزستان:

دستگاه ها برای کلاس گذاشتن از خدمات بیرون استان استفاده می کنند/بستنی ملاثانی از دانشگاه رامین معروف تر است

عبدالحسن مقتدایی اظهار داشت:دانشگاه رامین با تجربه شصت ساله مورد غفلت قرار گرفته است اول برای خودم متاسفم بعد برای همه کسانی که نسبت به این مجموعه علمی کم توجه ای کردند.

عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان در جلسه شورای اداری استان در استانداری با تاکید دوباره بر خرید از درون استان اظهار داشت:عمدتا دستگاه ها در برگزاری همایش ها ، جلسات علمی حتی اعیاد و مناسبت هایی که برگزار می شود از خدمات ملموس و مانوسی که در درون استان وجود دارد استفاده نمی کنند نمی دانم می خواهند کلاس ها بگذارند یا جایگاه را ترفیع دهند.

وی ادامه داد:بعضی وقت ها دیده شده است یک مجری از جای دیگر دعوت می شود مبلغ کلانی هم تقدیمش می شود منتها از همان ابتدا که پشت تریبون می رود جایگاه مسئولین استان را هم درست نمی داند.
مقتدایی تصریح کرد:دستگاه هایی که می خواهند برنامه برگزار کنند باید از ارشاد مجوز داشته باشند اقای قنواتی یک مقداری گرمتر و پررونق تر در این مسائل دخالت کنند.
وی ادامه داد:هیچ دلیلی ندارد در همایش ها و کنفرانس هایی که از مهر تا پایان سال شاهدش هستیم هزینه ها برگزاری اش به خارج از استان منتقل شود توان اجرا در داخل استان وجود دارد.
استاندار خوزستان گفت:دانشگاه رامین با تجربه شصت ساله مورد غفلت قرار گرفته است اول برای خودم متاسفم بعد برای همه کسانی که نسبت به این مجموعه علمی کم توجه ای کردند.
وی افزود:به دکتر توفیقی گفتم که بستنی ملاثانی از دانشگاه رامین معروف تر است این خیلی ناپسند است بستنی ملاثانی به کام آدمها مانده ولی جامعه علمی ما بیگانه است.

منبع: رهیاب