تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , شهریور, ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۳:۳۱
کد مطلب : 131111

دستگیری جوان مشکوک با کلت کمری

فرمانده انتظامی پلدختر گفت: جوان مشکوک در ترمینال مسافربری پلدختر دستگیر و از وی یک قبضه سلاح کلت کمری، یک عدد نقاب و تعدادی کارت شنایی جعلی کشف شد.

دستگیری

، سرهنگ صفر عبدالوند عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی مأموران نیروی انتظامی پلدختر حین کنترل ترمینال مسافربری به یک نفر که دو عدد ساک دستی همراه داشت مظنون شدند.

وی افزود:  پس از بازرسی وسایل  فرد مذکور یک قبضه سلاح کلت کمری، یک عدد نقاب و تعدادی کارت شنایی جعلی در داخل یکی از ساک‌ها کشف شد.

فرمانده انتظامی پلدختر  با اشاره به اینکه فرد دستگیرشده حدود ۳۵ سال سن دارد و غیربومی است، عنوان کرد: این فرد  احتمالاً به‌قصد سرقت یا کلاهبرداری این وسایل را حمل می‌کرده که قبل از هر اقدامی توسط پلیس دستگیر و تحویل مرجع قضایی شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: با توجه به تصادف‌های پی‌درپی و واژگونی‌های متعدد در گردنه طول کش، پلیس پلدختر علت را بررسی و مشخص کرد که تعدادی از سود جویان شهرستان هم‌جوار در سراشیبی گردنه طول کش اقدام به روغن پاشی بر روی آسفالت کرده تا سبب واژگونی خودروها شود.

عبدالوند گفت: روغن پاشی بر روی آسفالت  به این دلیل بوده که شرایط را فراهم کنند تا بتوانند در نگهبانی شبانه، حمل با جرثقیل و سرقت لوازم داخل خودرو به نفع خود درآمدی نامشروع کسب کنند.

وی بیان کرد: در این رابطه تعداد شش نفر دستگیر و مقداری وسایل داخل خودرو از آنها کشف شد و متهمان به مرجع قضایی تحویل  داده شدند.

منبع: تسنیم