تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۴:۵۲
کد مطلب : 49279

دستگیری۳گروگانگیری که دختر۱۲ساله را کشتند

متاسفانه آدم ربایان کودک ۱۲ ساله را حدود ۴۸ ساعت پس از ربایش خفه کرده و در خانه یکی از آدم‌رباها دفن کرده بودند.

اعتماد نوشت:

یکشنبه هفته گذشته، شروع ماجرای تلخی بود که برای دختر ۱۲ ساله بُنابی اتفاق افتاد. روز حادثه، دخترک بعد از تعطیلی مدرسه، راهی خانه شد. اما آدم رباها که از دور انتظار او را می‌کشیدند، به سمت وی رفته و دخترک را ربودند. خیلی طول نکشید که آدم‌ربایان با خانواده گروگان تماس گرفتند و به آنها گفتند در ازای آزادی وی باید مبلغی را بپردازند، در غیر این صورت گروگان خود را خواهند کشت.

از سوی دیگر خانواده دخترکوچولو که احتمال می‌دادند اتفاق ناگواری ممکن است برای او بیفتد، پلیس را درجریان گذاشته و پس از آن ماموران اقدامات پلیسی خود را برای آزاد‌سازی دخترک ۱۲ ساله آغاز کردند. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بناب در این باره گفت: طبق قرار قبلی، قرار بود آدم‌ربایان ۴۸ ساعت پس از ربودن دخترک، مبلغ مورد نظرشان را از خانواده وی دریافت و سپس او را آزاد کنند. اما وقتی تماسی از سوی آدم رباها گرفته نشد، تحقیقات وارد مسیر جدیدی شد و نیروهای انتظامی و امنیتی با انجام تحقیقات تخصصی، در مدت کمتر از یک هفته آدم‌ربایان که سه نفر بودند را شناسایی و دستگیر کردند.

سعید قاسمی‌وند در ادامه افزود: متاسفانه آدم ربایان کودک ۱۲ ساله را حدود ۴۸ ساعت پس از ربایش خفه کرده و در خانه یکی از آدم‌رباها دفن کرده بودند. وی تاکید کرد: با اعتراف متهمان به ارتکاب این جنایت تیمی از ماموران راهی محل دفن جسد شده و با راهنمایی متهمان جسد را کشف کرده و برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی انتقال دادند. در حال حاضر تحقیقات از متهمان در پلیس آگاهی ادامه دارد.