تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۷:۳۹:۱۸
کد مطلب : 17697
خطیب جمعه رامهرمز:

دشمنان اهمیت حضور مردم در عرصه‌های مختلف انقلاب را درک کرده‌اند

خطیب جمعه رامهرمز گفت: دشمنان انقلاب اسلامی به این واقعیت رسیده‌اند که حضور همیشگی و دائمی مردم در عرصه‌های انقلاب این کشور را بیمه کرده است.

خبرگزاری فارس: دشمنان اهمیت حضور مردم در عرصه‌های مختلف انقلاب را درک کرده‌اند

عصر آبادان – به گزارش خبرگزاری فارس از رامهرمز، حجت‌الاسلام سیداسماعیل موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان ضمن برشمردن ویژگی‌های انسان زاهد اظهار کرد: زاهد کسی است که قدرت و نیروی استفاده از دنیا و مطاع دنیا را داشته باشد اما مشروع استفاده کند.

وی ادامه داد: زهد یک فضیلت و اسباب برتری است و زاهد از آنچه بر او گذشته ناراحت نمی‌شود زیراکه دنیا محل تغییر است و فرد زاهد در این دنیا آرزوهای طولانی ندارد.

خطیب جمعه رامهرمز همچنین ضمن گرامی‌داشت ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع) فضائل و مناقب آن امام همام را برشمرد.

حجت‌الاسلام موسوی، با توجه به فرا رسیدن ۲۲ بهمن ابراز داشت: در روز ۲۲ بهمن و با حضور خود نماد ملی و پاسداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی را به دنیا نشان خواهیم داد و به آرمان‌ها و اهداف امام امت و رهبری وفادار خواهیم ماند.

خطیب جمعه رامهرمز همچنین گفت: دشمنان انقلاب اسلامی به این واقعیت رسیده‌اند که حضور همیشگی و دائمی مردم در عرصه‌های انقلاب این انقلاب را بیمه کرده است.

موسوی در پایان خطبه‌ها ابراز داشت: انقلاب اسلامی ما یک حرکت و تحول فرهنگی و یک حرکت ضداستکباری و اصلاح‌خواهانه بود که ملت با رای مثبت به جمهوری اسلامی آن‌را تثبیت کردند.