تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۰۴:۲۶:۰۴
کد مطلب : 109400

دلیل طنازانه خانم اصلاح‌طلب برای اثبات تقلب در ۸۸!

حجت الاسلام خاتمی در آخرین انتخاباتی که شرکت کرد حدود ۲۴ میلیون رای داشت و تحلیل ما این بود که مهندس موسوی که به اصرار اصلاح طلبان وارد عرصه شده بود، آن ۲۴ میلیون رای به علاوه آراء انقلابیونی که مدیریت مهندس موسوی را دیده و آن را قبول داشتند را خواهد داشت !

خبرگزاری دانشجو در بخشی از گزارش خود درباره یک مراسم دانشجویی در کرمانشاه نوشت: در این برنامه [فاطمه] راکعی با ارائه ی تاریخچه ای مختصر از شکل گیری انجمن اسلامی، سخنان خود را پیرامون جریان سیاسی اصلاح طلبان ادامه داد و افزود: ما اصلاح طلبان با کسی دشمنی نداریم و از طریق گفت و گو مسائل‌ را مطرح می کنیم و به قانون پایبند هستیم.

راکعی در جواب به سوال یکی از دانشجویان در رابطه با تحصن مجلس ششم که پیام شکاف و چند دستگی برای دشمنان داشت؛ گفت: کجای تحصن مجلس ششم غیرقانونی بود، و اینکه تحصن حق نماینده است. وی رد صلاحیت های آن دوره را فله ای خواند و مدعی شد استعفاهای مجلس ششم سوری بود.

نماینده اسبق مجلس وی در رابطه با فتنه سال ۸۸ و اقدامات برخی اصلاح طلبان در آن سال گفت: ما که نفهمیدیم این فتنه کی بوده چی بوده… ما مهر سکوت زدیم.

راکعی در ادامه و در توجیه اقدامات جریان سیاسی متبوع خود در وقایع پس از انتخابات سال ۸۸ که مورد پرسش برخی دانشجویان بود، استدلال معترضین به نتیجه انتخابات را اینگونه تشریح کرد: حجت الاسلام خاتمی در آخرین انتخاباتی که شرکت کرد حدود ۲۴ میلیون رای داشت و تحلیل ما این بود که مهندس موسوی که به اصرار اصلاح طلبان وارد عرصه شده بود، آن ۲۴ میلیون رای به علاوه آراء انقلابیونی که مدیریت مهندس موسوی را دیده و آن را قبول داشتند را خواهد داشت و برای هیچ کدام از ما قابل قبول نبود که آراء مهندس موسوی ۱۲ میلیون رای باشد، لذا فکر می‌کردیم این وسط باید مشکلی پیش آمده باشد!

در همین زمینه دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی کرمانشاه همچنین پیرامون اظهارات راکعی در خصوص استدلال تقلب در انتخابات سال ۸۸ نیز گفت: سخنان خانم راکعی پیرامون اینکه همه ۲۴ میلیون رای خاتمی در سال ۷۶ را می‌بایست پس از ۱۲ سال در سبد میرحسین موسوی فرض نمود، طنازانه ترین بخش این مراسم بود، چراکه یک فعال سیاسی پس از شش سال فکر و اندیشه در خصوص فتنه ۸۸، حالا در دفاع از موسوی چنین حرفی را بر زبان می آورد. که خود حاکی از منطق غلط فتنه گران و در راستای منطق خانم روشنفکری است، که در بی بی سی بیان می نمود چون موسوی فرزند آذربایجان و داماد لرستان است باید اول می‌شد. و خانم سخنران فراموش کرده که در سال ۸۴ مصطفی معین وزیر علوم وقت دولت خاتمی در حالی که همه حمایت های مستقیم و علنی خاتمی و دیگر اصلاح طلبان را به همراه داشت و در حالی که دولت خاتمی خود مجری انتخابات بود، تعداد آرایش از میان هفت نامزد آن سال، با چهار میلیون رای، پنجم شد!