تاریخ انتشار خبر: ۶ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۰۰:۰۱:۱۷
کد مطلب : 70175
رییس اداره تبلیغات اسلامی آبادان:

دهه فجر نباید تنها در برگزاری جشن و شادی خلاصه شود

عصر آبادان: رییس اداره تبلیغات اسلامی آبادان گفت: دهه فجر نباید تنها در برگزاری جشن و شادی خلاصه شود، بلکه باید همراه با روشنگری و تبیین حقایق برای نسل جوان صورت گیرد تا آیندگان پیشرفت کشور در طول سال های پس از پیروزی انقلاب را درک کنند.

به گزارش عصر آبادان ، حجت الاسلام سیدفخرالدین رضوی پور، رییس اداره تبلیغات اسلامی آبادان، در گفت و گو با خبرگزاری رسا در خوزستان،  با بیان این که گرامی‎داشت دهه فجر وظیفه ای همگانی است، اظهار داشت: دهه فجر متعلق به گروه و یا گرایش خاصی نیست و باید همگان جهت گرامیداشت آن برنامه ریزی کنند.

رییس تبلیغات اسلامی آبادان ادامه داد: دلیل این‎که موضوع دهه فجر، پیروزی انقلاب اسلامی است بر همه افراد حقیقی و حقوقی واجب است که آن را گرامی بدارند.

وی با بیان این که دستگاه های اجرایی باید وظیفه خود را زمینه گرامی‎داشت ایام الله دهه فجر ایفا کنند، گفت: برخی از دشمنان داخلی و خارجی تلاش می کنند انقلاب اسلامی ایران را به فراموشی بسپارند و این دسیسه ها، وظیفه متعهدان به انقلاب و نظام را دوچندان می کند.

حجت الاسلام رضوی پور با اشاره به اهمیت گرامی‎داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی تصریح کرد: شهدای انقلاب اسلامی با خون خود درخت تنومند انقلاب را آبیاری کردند و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن عزیزان به نوعی تقویت ریشه های انقلاب اسلامی ایران است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی آبادان بصیرت دینی و ولایت‌مداری را از ویژگی های پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: تا آن هنگام که جامعه و ملت اسلامی حول قرآن و ولایت ‌فقیه حرکت کنند دشمنان و توطئه‌های آنها هرگز بر امت اسلامی رخنه نمی‌کند.

وی با بیان این که زنده نگه داشتن خون شهدا سبب بیداری اسلامی در کشورهای دیگر شده است، اظهار داشت: امام خمینی(ره) در سخنان خود بارها بر صدور انقلاب اسلامی تأکید داشتند و امروزه شاهد به ثمر نشستن صدور آن هستیم.

رییس اداره تبلیغات اسلامی آبادان در پایان تصریح کرد: دهه فجر نباید تنها در برگزاری جشن و شادی خلاصه شود، بلکه باید همراه با روشنگری و تبیین حقایق برای نسل جوان صورت گیرد تا آیندگان پیشرفت کشور در طول سال های پس از پیروزی انقلاب را درک کنند./۹۴۶۴/ت۳۰۳/ب۲

  1. جام جم می‌گه:

    جناب رضوی لااقل به رویه مدیران سابق سازمان اهتمام داشته باشید کجای شهر بویی از دهه فجر دارد.مسوءل ستاد شهرستان کیه؟ چرا انقلاب پاک و خدایی خمینی کبیر باید سالگردش سوت وکور باشه .وووووووووووووووووووووو اگر حال وحوصله ندارید ویا …………….