تاریخ انتشار خبر: ۷ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۵:۲۹
کد مطلب : 36640
به مناسبت عید سعید فطر و توسط شهرداری :

دو جشن بزرگ در پارک بازسازی و سینما نفت آبادان برگزار می شود

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان از برگزاری جشن عید سعید فطر خبر داد.

bahreini-hamid

به گزارش  عصر آبادان به نقل از  روابط عمومی شهرداری آبادان، حمید بحرینی با اعلام این خبر گفت: جشن بزرگ عید سعید فطر امسال به میمنت یکماه روزه داری مؤمنین ومؤمنات استان طی دو شب برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه شب نخست این جشن پنجشنبه ۹ مرداد از ساعت ۹ شب به بعد با حضور شهروندان محترم آبادانی در بوستان بازسازی برگزار می شود افزود: حضور در این جشن که با اجرای هنرمندان بومی و استانی برگزار می شود برای عموم شهروندان آزاد است.

بحرینی ادامه داد: جمعه شب نیز این جشن با حضور هنرمندان کشوری و استانی در سینما نفت برپا می شود که امیر تاجیک بعنوان خواننده و گروه هنری چراغعلی به اجرای برنامه می پردازند و همچنین نمایش سایه با دست و مسابقه ی حضوری و… از دیگر بخش های متنوع شب دوم است.

وی با دعوت از مردم فهیم آبادان به حضور در این جشن بزرگ، از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری توسط این معاونت در روزهای آینده خبر داد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان با اشاره به اینکه عید سعید فطر یکی از باشکوه ترین اعیاد مسلمانان است از ارایه بسته های شیرینی به نمازگزاران عید فطر در بلوار دهداری خبر داد و گفت: چند ایستگاهدر محل برگزاری نماز دایر شده که به ارایه های بسته های فرهنگی شامل دعای قنوت و آموزش های شهروندی می پردازند.

 1. تیام گفت:

  ازدوستان عصرآبادان میخوام باتمام مخالفتی که بنده باروند کاری این سایت دارم.لطف کنیدخبرای معاونت فرهنگی شهرداری رو با آب وتاب وتعریف وتمجیدازآقای بحرینی ونگاه یک طرفه به اشتراک نگذارید.وبراش حاشیه درست نکنید.ونفرستیدش زیرذره بین بگذاریدکارشوبکنه.ممنون

 2. منتقد گفت:

  با سلام
  یادمه همین جنگ های شادی توسط منطقه آزاد اروند هم اجرا میشد ولی مسئولین ایراد میگرفتند، بالاخره ما نفهمیدیم که موسیقی حرامه یا حلاله؟؟ خواجه امیری حرام میخونه یا تاجیک حلال؟
  خداییش برای مردم کار کنیم، برای رضای خدا

 3. ناشناس گفت:

  سلام.قطعا حمید اقای بحرینی از مداحان ممتاز شهر هستن وباعرزشترین چیز. نزدشون دفاع از ارزشهای دینی است وایشون بحمدالله لا ابالی نیست ونسبت به عمل کردن به شعار سال به رهبری عزیز وفادار هستند ولی امید داریم که خیلی مواظب باشند وبااحتیاط پیش برن وکار رو دستبعضی هانده

 4. واقعگرا گفت:

  سلام . نماز و روزه همه قبول درگاه حق باشه.
  به نظر بنده می بایست جو شهر را به سمت نشاط اجتماعی و شادابی و تفریح سالم برد.
  تفاوت کنسرت با این جشنها اینه که در کنسرت ها اهداف مالی و بی بندو باری وجود داره و شاید فقط یه عده خاصی بیان استفاده کنند. اما در جنگ های شادی و جشن های نشاط اجتماعی چون به صورت رایگان بوده و دارای برنامه های متنوعی می باشد همه آحاد مردم میتوانند استفادده کنند . خیلی خوبه که جشن ها بیشتر به سمت برنامه های طنز و شادی آور سوق داده شود. حالا یه خواننده هم بیاد و ۱۰ دقیقه هم بخونه فکر کنم ارادی نداشته باشه. البته ناگفته نمونه که برگزار کنندگان جشن ها می بایست موازین اخلاقی را رعایت کنند. به هر حال ممنونم که این برنامه ها رو تدارک می بینند. ان شالله آقای بحرینی منشاء خیر باشند و بتوانند یک پویایی فرهنگی در شهر ایجاد کنند . البته همه ما هم موظف هستیم که به ایشان و همه کسانی که میخواهند فعالیت مثبت انجام بدن یاری و کمک برسانیم.

 5. وی . جی گفت:

  برادر بحرینی کار شایسته و خوبی انجام دادی
  خدا قوت انشالله همین فرمون رو بری و نزنی به جاده خاکی 😀 🙂