تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۰۰:۵۳:۰۷
کد مطلب : 20972

دیدار تروریست های الاحوازی با معارضین سوری در حاشیه مراسم سالگرد رفیق حریری+عکس

مراسم سالگرد ترور رفیق حریری نخست وزیر سابق لبنان طی روزهای گذشته در حالی برگزار شد که دعوت شدگانی از برخی کشورها در این برنامه حضور داشتند که وجه تشابه اکثر آن ها سوابق تروریستی در دوره فعالیتشان می باشد.

 به گزارش عصر آّبادان به نقل از  رهیاب نیوز، مراسم سالگرد ترور رفیق حریری نخست وزیر سابق لبنان طی روزهای گذشته در حالی برگزار شد که دعوت شدگانی از برخی کشورها در این برنامه حضور داشتند که وجه تشابه اکثر آن ها سوابق تروریستی در دوره فعالیتشان می باشد.

یکی از گروهک های تروریستی حاضر در این برنامه جبهه دموکراتیک الاحواز بود که به نمایندگی از جریان تجزیه طلب خوزستان به لبنان سفر کرده بود.

در مراسم برگزار شده به این مناسبت تروریست های الاحوازی همبستگی خود را با جریان المستقبل لبنان اعلام کرده و بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران مطالبی را اظهار کردند.

همچنین در این برنامه هیات معارضین دولت سوریه به دیدار با تروریست های احوازی پرداخت و از تلاش های آن ها برای مقابله با ایران تشکر و قدردانی کرد هم چنین نمایندگان گروهک های خلق عرب با تروریست های سوری اعلام همبستگی کرده و خواستار تعامل بیشتر با این گروه ها شدند.