تاریخ انتشار خبر: ۷ , تیر, ۱۳۹۵ | ۲۱:۵۲:۲۰
کد مطلب : 116375

راهکار بی شرمانه یک زن برای رسیدن به پول

شوهرم با کارگری در یک شرکت چرخ زندگی‌مان را به‌سختی می‌چرخاند. من هم تا مدتی قبل در خانه‌های مردم کار می‌کردم‌؛ اما درد‌ کمر مانع از آن شد که بتوانم کمک ‌خرج خانه باشم.

مشاوره راهکار بی شرمانه یک زن برای رسیدن به پول

متاسفانه شوهرم کارش را از دست داد. می‌گفتند شرکت اوضاع خوبی ندارد و برای همین نیمی از کارگرانش را اخراج کرده است. او حالا با موتورسیکلت مسافرکشی می‌کند؛ اما با این کارها نمی‌توان از پس هزینه‌های زندگی و کرایه خانه برآمد.

 

گاهی می‌نشینم و با خودم فکر می‌کنم‌؛ نمی‌‌دانم چرا روزگار با ما نمی‌سازد. مشکلات زیادی را از روز اول ازدواجمان سپری کرده‌ایم. شاید این‌همه گرفتاری یک امتحان الهی باشد. من و شوهرم هنوز هم بر حلال ‌وحرام معتقدیم‌، نماز‌مان ترک نشده و همیشه شکر‌گزار نعمت‌های خدا هستیم؛ اما مشکلی برایم پیش آمده که نمی‌توانم صبوری کنم. دخترم قرار است امسال به مدرسه برود‌. ما به فکر جورکردن هزینه‌های تحصیلی‌اش بودیم که سروکله یک زن پیدا شد.

 

او پیله‌مان کرده و می‌گوید بچه را بفروشیم. دست‌ بردارمان نیست و فکر می‌کند چون وضع مالی خوبی دارد، می‌تواند احساسات پاک مادرانه‌ام را پایمال کند. دختر کوچولویم می‌داند آن زن برای چه هر روز به خانه می‌آید. دخترم با ترس و وحشت نذر کرده که روزه کله ‌گنجشکی بگیرد. می‌گوید روزه می‌گیرم تا خدا به ما پول بدهد و مرا به کسی ندهید.

 

امروز دوباره آن زن آمده بود. موضوع را به پلیس اطلاع دادم. اگر شده جانم را بدهم، اجازه نمی‌دهم کسی پاره تنم را به هیچ قیمتی از من جدا کند.

رکنا

  1. ناشناس گفت:

    خدا صبوری عطا کن که اگر لطف تو نباشد همه ما بیچاره ایم … جناب روحای حالا هی برو از چین و هند کالا وارد کن ت ا مردم بیچاره بشن . چرا تحصیل هزینه بردار شده علی رغم نص صریح قانون مبنی بر رایگان بودنش ؟؟؟ چرا برای ادامه زندگی مجورش کنند بچه و پاره تنش را بفروشد . کشوری که نفت دارد کشوری که معادن زیادی دارد کشوری که مدیرانش ۵۰ میلیون ۵۰ میلیون میگیردو دولت برای دادن آن غصه نمیخورد و ….. دولت از بیت المال وظیفه دارد کمک کند …