تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۰۸:۱۷
کد مطلب : 58098
فرماندار ویژه آبادان:

ربایندگان کودک آبادانی اهل خوزستان و سابقه‌دار هستند

فرماندار ویژه آبادان در ارتباط با هویت ربایندگان کودک آبادانی دستگیر شده گفت: ربایندگان، خوزستانی و دارای سابقه آدم‌ربایی در سایر شهرها نیز هستند.

خبرگزاری فارس: ربایندگان کودک آبادانی اهل خوزستان و سابقه‌دار هستند

به گزارش عصر آبادان ، عزیزالله شهبازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: چهارم آذر ماه جاری گزارشی مبنی بر ربوده شدن کودک هشت ساله‌ای به نیروی انتظامی اعلام شد که بلافاصله نیروهای امنیتی و انتظامی وارد عمل شدند.

وی با اشاره به تشکیل جلسه شورای تامین امنیت شهرستان عنوان کرد: با تشکیل جلسه‌ای فوری، برنامه‌ریزی برای شناسایی، یافتن و دستگیری کودک‌ربایان انجام شد.

فرماندار ویژه آبادان تصریح کرد: در این راستا از تمام امکانات شهری بهره بردیم و نیروهای امنیتی و انتظامی توانستند پس از انجام یکسری کارهای اطلاعاتی، تجسسی و عملیاتی عامل اصلی کودک‌ربایی را شناسایی و دستگیر کنند.

شهبازی عنوان کرد: این افراد که قصد اخاذی داشتند با تلاش نیروهای توانمند و غیور امنیتی و انتظامی دستگیر و تحویل دستگاه قضایی برای برقراری عدالت اسلامی شدند.

معاون استاندار خوزستان ابراز امیدواری کرد که دستگاه قضا نیز این افراد را متناسب با جرمی که بر این کودک و خانواده‌اش روا داشتند و همچنین سبب حاکمیت جو روانی نامناسب بر اجتماع شدند به اشد مجازات برساند.

وی همچنین از همراهی و کمک مردم برای گرفتار کردن این ویروس‌های نامطبوع اجتماعی قدردانی کرد.

فرماندار ویژه آبادان در پایان گفت: در زمان حاضر منتظر صدور رأی نهایی دستگاه قضایی در این زمینه هستیم تا به این ترتیب آن دسته از مردمی که از سوی این آدم‌رباها مورد تعرض قرار گرفته‌اند حلاوت اجرای عدالت اسلامی را در حق این آدم‌ربایان بچشند.

منبع: فارس