تاریخ انتشار خبر: ۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۵:۱۴
کد مطلب : 46850
انتقاد شدید اعضای شورای شهراهواز از رئیس جدید:

رضوی:سعادت نیا با ما قسم خورده بود ولی صبح با آنها رفت/زمان پور:برای اقای سعادت نیا متاسفم

سیدمحمد جواد رضوی گفت:اقای سعادت نیا همراه گروه ما بود و تا ساعت یک و نیم شب هم همراه ما بود وی قسم خورده بود که با همراهی کندولی ظاهرا نیمه های شب دوستان مقابل ما با او صحبت کرده بودند که تو اگر کاندید شوی ما تو را رئیس می کنیم

به گزارش عصر آبادان ، سیدمحمد جواد رضوی عضو شورای شهر اهواز در گفتگو با خبرنگار رهیاب در خصوص انتخاب شیخ سعادت نیا به عنوان رئیس شورای شهر اهواز گفت:اقای سعادت نیا همراه  با گروه ما بود و تا ساعت یک و نیم شب هم همراه بود وی قسم خورده بود که همراهی کند ولی ظاهرا نیمه های شب دوستان مقابل ما با او صحبت کرده بودند که  اگر کاندیدا شوی ما تو را رئیس می کنیم.

وی افزود:اقای سعادت نیا بدون اطلاع ما شب با آنها رفته بود و صبح از طرف آنها کاندید شد و آنها ۱۱ نفر شدند و وی رئیس شورا شد دوستان ما از این جهت که وی تا دیشب کنار ما بود و صبح طرف آنها رفت از این جهت ناراحت شدند والا ناراحتی خاصی نیست.

آذر زمان پور عضو دیگری شورا در این زمینه به رهیاب گفت:فعلا نمی توانم صحبت کنم فقط این را بگویم رئیس جدید شورا دروغ گفت.

وی ادامه داد:وقتی از کسی که لباس پیامبر به تن کرده است دروغ بشنویم دیگر نمی دانم به چه کسی باید اطمینان کرد؟ چنین شخصی چطور می تواند برای سلامتی  شهر نسخه بپیچد برای اقای سعادت نیا متاسفم.