تاریخ انتشار خبر: ۷ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۲۲:۵۰:۲۶
کد مطلب : 92295
دستگیری به جرم کودک آزاری؛

رفتار بی شرمانه یک مادر فیلیپینی با کودکش +عکس

انتشار تصاویری از کودک‌آزاری یک مادر فیلیپینی در فضای مجازی و صحنه فیسبوکی سبب شد مأموران پلیس این زن را بازداشت کنند.

به نقل از ایران، انتشار تصاویری از کودک‌آزاری یک مادر فیلیپینی در فضای مجازی و صحنه فیسبوکی سبب شد مأموران پلیس این زن را بازداشت کنند.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، در فیلم می‌بینیم یک کودک هنگام بازی در حالی که برهنه است طنابی به دور گردنش بسته‌اند و ظرف غذایی در مقابلش گذاشته‌اند تا همچون یک حیوان خانگی غذا بخورد.

 

کودک فیلیپینی که بسیار گرسنه است سعی می‌کند غذای موجود در ظرف را با ولع خاص بخورد در حالی که مادر با طنابی بر گردنش او را به این طرف و آن طرف می‌کشاند.

 

این مادر بی‌رحم از لحظات آزار کودکش فیلم گرفته و آن را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده است.پس از انتشار فیلم، فعالان حقوق کودکان بلافاصله وارد عمل شدند و اعلام کردند که این زن فیلیپینی با فرزندش همچون یک سگ رفتار می‌کند و باید مجازات شود.

پس از اعتراض‌های مختلف خانواده‌ها از سراسر دنیا نسبت به این تصاویر دردآور پلیس فیلپین وارد عمل شد و این مادر سنگدل را دستگیر و راهی زندان کرد. در حال حاضر این کودک فیلیپینی تحت نظر سازمان حمایت از کودکان قرار دارد.

 

 1. ناشناس گفت:

  پس چرا در برابر جنایتی بدتر از ان از کشتار بی رحمانه کودکان اتفاقی نمی افتد
  چرا رژیم کودک کوش اسرائیل و آل سعود و آمریکا راحت کارشان را ادامه میدهند

  • امیر گفت:

   دوست عزیز چونکه این یک نفر بوده و پلیس با توجه به مدرک به راحتی دسترسی داشته برای دستگیری این مادر بی رحم اما داعش و آل سعود و غیره یکنفر یا یک گروه نیستند بلکه ارتش های بزرگ از شیطان هستند که با دخالت پلیس که خوبه با دخالت دولت ها هم به راحتی نمیشه جلوی این کفتارها رو گرفت و فقط خود خدا به داد این کودکان مظلوم برسه

 2. ناشناس گفت:

  دیوانه و روانی