تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۷:۳۴
کد مطلب : 74447
شب گذشته اتفاق افتاد /

رقص و هرزه گی روبروی سینما نفت آبادان / چه بلاهای فرهنگی-اخلاقی بر سر این شهر آمده است؟

عصر آبادان: شب گذشته و پس از اتمام یک مراسم باشکوه یعنی کنگره شهید یاسینی و شهدای خوزستانی نهاجا ، صحنه های زشت و مذمومی رخ داد که دل هر رهگذر مومنی را به درد آورد.

به گزارش عصر آبادان ؛ متاسفانه در این شهر که برخی مرفه بودن و در اختیار داشتن ثروت را ابزاری برای شکستن حرمت ها و به زعم خودشان آزادی قرار داده اند ، اتفاقاتی در حال وقوع است که با سابقه این شهر انقلابی و شهدایش سنخیتی ندارد.

هجوم فرهنگ مبتذل که بیشتر در قامت پوشش های نامناسب و مستهجن و روابط نامشروع زنان و مردان خود را نشان داده است ، آثار شوم خود را بر بدنه اجتماعی آبادان گسترانیده و شرایط به گونه ای رخ می نمایاند که گویی دیگر کاری از دست کسی ساخته نیست.

با این حال هنوز هم هستند خانواده هایی که به رعایت برخی مسایل اهمییت می دهند و شئون خود را نگه می دارند.  از جمله این ها مراسمات شادی و عروسی است که حتی الامکان سعی می شود خانواده ها و زنان و دختران جوان در حریم های خصوصی شان به اجرای شادی و جشن بپردازند.

شب گذشته اما کاروان یک جشن عروسی درست پس از پایان مراسم یادواره شهدای نهاجا ، روبروی سینما نفت توقف می کنند و جوانان دختر و پسری که از همراهان این جشن بودند از خودرو پیاده می شوند و به رقص و پایکوبی و در یک کلام هرزه گی در ملأ عام مشغول می شوند و پس از چند دقیقه محل را ترک می کنند.

بدون تردید چنانچه پلیس امنیت اخلاقی و نیروی انتظامی در محل حضور می داشتند برخورد لازم صورت می گرفت اما موضوع مهم تر این است که باید مسئولان فرهنگی شهر و استان و کشور بنشینند و بیندیشند چه قصوری صورت گرفته که بلاهای اخلاقی – اجتماعی امروز به جان مملکت شیعه افتاده است.

شما مخاطبان نیز در این بحث به ارائه نظر بپردازید.واقعاً چرا ؟

 

  1. مطلع گفت:

    متأسفانه عدم اجرای وظیفه از جانب دستگاه های مربوطه سبب گسترش و ترویج این امر است
    همین پوشش ضعیف رسانه ای و عدم حضور برخی مسئولین در کنگره به این مهمی نشانگر عدم توجه مسئولین امر به عرصه تهاجم فرهنگی موجود!
    کجارفتند آنانی که باید با ضامن جشن میگرفتند؟