تاریخ انتشار خبر: ۳ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۸:۲۹:۵۴
کد مطلب : 91477
فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان:

رهبرانقلاب در صحنه نبرد با استکبار، یک تنه ایستاده است/توکل به خدا، مهمترین عامل آزادسازی خرمشهر بود

سردار حسن شاهوار پور اظهار داشت:وجود امام در آن روزها برای ما یک نعمت بود که توانست شکست ها را به پیروزی تبدیل کند امروز هم رهبرانقلاب در صحنه نبرد با استکبار یک تنه حضور دارد.

سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در مراسم بزرگداشت سوم خرداد در صبحگاه سپاه حضرت ولی عصر(عج)با اشاره به عواملی که موجب فتح خرمشهر شد اظهار داشت:توکل رزمندگان به خداوند متعال، اولین و مهمترین عامل آزادسازی خرمشهر بود.

وی ادامه داد:پشتیبانی خدا و روح معنوی در نیروهای مسلح از اساسی ترین موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
سردار حسن شاهوار پور با اشاره به اینکه “وحدت نیروهای مسلح” عامل دیگر آزادسازی خرمشهر بود اظهار داشت:نیروهای مسلح در آزادسازی خرمشهر با همدلی و وحدت در قرارگاه های مشترک و خطوط مقدم در کنار یکدیگر این عملیات را به پیروزی رساندند.
فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان با اشاره به رهبری حکیمانه حضرت امام در جنگ و آزادسازی خرمشهرعنوان داشت:حضرت امام، امام گونه کشور را اداره می کرد و نیروهای مسلح را در بحران نبرد، مدیریت کردند.
وی ادامه داد:وجود امام در آن روزها برای ما یک نعمت بود که توانست شکست ها را به پیروزی تبدیل کند امروز هم رهبرانقلاب در صحنه نبرد با استکبار یک تنه ایستاده است.
سردار شاهوار پور با بیان اینکه “پشتیبانی مردم” در آزادسازی خرمشهر یکی دیگر از عوالم پیروزی بود گفت:ملت ایران به عنوان پشتوانه اصلی در فتح خرمشهر توانستند رزمندگان را حمایت کنند تا آن عملیات با موفقیت انجام شود و بیش از ۵ هزارکلیومتر مربع از خاک ما و خرمشهر آزاد شود.
وی ادامه داد:امروز هم حمایت مردم به عنوان مهمترین عنصر در پیروزی ها، بسیار مهم و موثر است.