تاریخ انتشار خبر: ۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۹:۲۵:۵۴
کد مطلب : 25943
در آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

روحانی دستور سانسور سخنان پورازغدی را صادر کرد

روحانی، خواستار آن شد سه تن از اعضای هیات دولت در جلسه آینده شورای عالی انقلاب فرهنگی، پاسخ های لازم به رحیم پور را ارایه نمایند.

در جلسه هفته گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی، رحیم پور ازغدی به نقد وضعیت فرهنگی دولت یازدهم پرداخت که رییس جمهور اجازه انتشار این سخنان را نداد.

به گزارش « پارس» ، در این جلسه حسن رحیم پور ازغدی با ارایه مستنداتی از وضعیت فرهنگی دولت یازدهم، مواضع دولت مردان و انتصابات صورت گرفته مطالبی را بیان داشت که واکنش رییس جمهور را برانگیخت البته حسن روحانی، اجازه انتشار سخنان طرفین را نداد.

shorafarhang

حسن روحانی که البته بر خلاف دو جلسه گذشته، این بار، با آرامش پاسخ می داد در نهایت خواستار آن شد سه تن از اعضای هیات دولت در جلسه آینده شورای عالی انقلاب فرهنگی، پاسخ های لازم درخصوص این مباحث مطرح شده توسط رحیم پور ازغدی را ارایه نمایند.

همچنین رییس جمهور با اشاره به بخش هایی از سخنان رحیم پور، خواستار ارایه مسندات از سوی وی شد.

در روزهای آینده، بعد از هماهنگی با منابع مطلع، متن کاملتری از این جلسه را منتشر خواهیم کرد.

  1. مختار یوسفی می‌گه:

    انسان فطرتا پاک آفریده شده است. در عالم ذر همه در پاسخ به “الست بربکم”پاسخ مثبت دادند. آنان که بر این پیمان باقی ماندند به مقام عصمت رسیدند . از این رو خداوند به آفرینش خود آفرین گفت. افرین خداوند برای خلقت کسی بود که به او فرمود “لولاک لما خلقت الافلاک”. این کلام قدسی مخاطب همه کسانی است که از گردونه انسانیت خارج نشدتد و مقام عصمت خود را حفظ کردند.لذا هنرمندانی که آثار هنریشان در راستای اهداف الهی باشد خلیفه خدا بر روی زمنند و هنرمند ارزشی در غیر این صورت پیروان شیطانند و هنرمند غیر ارزشی.