تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۴:۵۲:۰۳
کد مطلب : 98538
استاندارخوزستان:

روز قدس با مشت های گره کرده حضور پیدا خواهیم کرد/ایستادگی و مقاومت ملت ایران جواب داده است

عبدالحسن مقتدایی گفت:روز قدس یکی از موضوعات استراتژیکی است که از همان روز اول حضرت امام طرح کردند مردم نیز بر آن اصرار وزریدند امروز آزادی قدس به عنوان یک مطالبه جهانی در آمده است که نه فقط مسلمانان بلکه سایر ادیان هم از آرمان روز قدس حمایت می کنند.

عبدالحسن مقتدایی استاندارخوزستان در گفتگو با رهیاب پیرامون حضور در راهپیمایی روز قدس گفت:صد در صد شرکت می کنم و با مشت های گره کرده در روز قدس به خیابان ها خواهیم آمد.

وی در خصوص اهمیت روز قدس تاکید کرد:تمام مواضعی که مردم و نظام جمهوری اسلامی داشته اند و بر آنها اصرار ورزیده اند به لطف خدا  تا امروز محقق شده است.
مقتدایی گفت:شاید در دوران دفاع مقدس و نحوه پذیرش قطعنامه، تصور اولیه این بود که چرا باید آن را بپذیریم ولی گذشت زمان نشان داد که همان تدبیر و مقاومت ها، همه دشمنان نظام را امروز سر جای خود نشانده است.
وی افزود:در مسائل هسته ای و تحریم های اقتصادی، فرهنگ مقاومت جواب داده است توفیقاتی که امروز در مذاکرات داریم ، تاکیداتی که مقام معظم رهبری دارند و حضوری که ملت ایران در صحنه دارد نشان از موفقیتی است که حاصل ایستادگی و مقاومت است.
استاندارخوزستان تصریح کرد:روز قدس یکی از موضوعات استراتژیکی است که از همان روز اول حضرت امام طرح کردند  مردم نیز بر آن اصرار وزریدند  امروز آزادی قدس به عنوان یک مطالبه جهانی در آمده است که نه فقط مسلمانان بلکه سایر ادیان هم از آرمان روز قدس حمایت می کنند.
وی ادامه داد:بدون شک حضور مردم در راهپیمایی روز قدس در این مقطع حساس، می تواند حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای و اعلام موضع ملت ایران باشد و  موجب تقویت نظام در حمایت از قدس شریف باشد.