تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۶:۰۲:۳۳
کد مطلب : 23310
عراقچی تشریح کرد:

روند مذاکرات ایران و ۵+۱در وین/ ورود به گام نهایی در هفته آینده

«سیدعباس عراقچی» معاون حقوقی و بین الملل وزیر امور خارجه در مورد روند مذاکرات امروز ایران و ۱+۵ گفت: این مذاکرات پیش از سومین مرحله از مذاکرات وین، به سرپرستی حمید بعیدی نژاد مدیرکل سیاسی و بین‌الملل وزارت امور خارجه درباره موضوعات متنوع انجام می‌شود.

به گزارش عصر آبادان به نقل از دانا، معاون حقوقی و بین‌الملل وزیر امور خارجه در مورد روند مذاکرات امروز ایران و ۱+۵ گفت: این مذاکرات پیش از سومین مرحله از مذاکرات وین، به سرپرستی حمید بعیدی نژاد مدیرکل سیاسی و بین‌الملل وزارت امور خارجه درباره موضوعات متنوع انجام می‌شود.

روند مذاکرات ایران و 5+1در وین/ ورود به گام نهایی در هفته آینده

«سیدعباس عراقچی» معاون حقوقی و بین الملل وزیر امور خارجه در مورد روند مذاکرات امروز ایران و ۱+۵  گفت: این مذاکرات پیش از سومین مرحله از مذاکرات وین، به سرپرستی حمید بعیدی نژاد مدیرکل سیاسی و بین‌الملل وزارت امور خارجه درباره موضوعات متنوع انجام می‌شود.

وی افزود: سومین دور مذاکرات وین در چارچوب گام نهایی توافق ژنو، سه‌شنبه و چهارشنبه آینده در پایتخت اتریش برگزار خواهد شد.

عراقچی ادامه داد: پیش از این مذاکرات، آقای ظریف و خانم اشتون دوشنبه ۱۸ فروردین در شام کاری دیدار و درباره این دور از مذاکرات با یکدیگر گفتگو می‌کنند.

گفتنی است؛ دومین دور مذاکرات وین در چارچوب گام نهایی توافق ژنو ۲۷ و ۲۸ اسفند ۹۲ در موضوعاتی شامل همکاری‌های بین‌المللی در زمینه فناوری صلح آمیز هسته‌ای، غنی سازی، راکتور تحقیقاتی اراک و تحریم‌ها برگزار شد.

انتهای پیام