تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۸:۰۵:۲۵
کد مطلب : 45073

زمان ورود کی‌روش به ایران

سرمربی تیم ملی ایران گفت: فکر می کنم اوایل وقت سه‌شنبه آینده (بامداد سه شنبه) برای امضای قرارداد و آغاز کار به تهران سفر کنم.

 کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران که به تازگی با فدراسیون فوتبال ایران برای تمدید قرارداد با تیم ملی به توافق رسیده است در خصوص این موضوع گفت: پس از اینکه نسخه نهایی قرارداد فدراسیون فوتبال ایران توسط علی کفاشیان برای من ارسال شد، آن را مطالعه و موافقت خود را برای تمدید قرارداد با تیم ملی ایران به شخص کفاشیان اعلام کردم.

وی ادامه داد: بر همین اساس قصد دارم خیلی زود به ایران بیایم تا کارم را با تیم ملی ایران آغاز کنم و برنامه ریزی های لازم را به عمل بیاورم.

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسد بر خلاف گذشته دیگر مشکلی برای ادامه کارش با تیم ملی ایران وجود نخواهد داشت در پاسخ به این سوال که چه زمانی دقیقاً برای آغاز کار با تیم ملی به کشورمان بازخواهد گشت، گفت: تلاش می‌کنم هرچه زودتر به تهران سفر کنم و امیدوارم هماهنگی های لازم برای این کار نیز زودتر به عمل بیاید. در نهایت فکر می کنم اوایل وقت سه‌شنبه آینده (بامداد سه شنبه) برای امضای قرارداد و آغاز کار به تهران سفر کنم.

منبع: فارس