تاریخ انتشار خبر: ۱ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۱:۲۳
کد مطلب : 55450

زن ژاپنی هفتمین شوهرش را کشت

یک زن ژاپنی که به دلیل جنون ثروت‌اندوزی با هفت مرد ثروتمند ازدواج کرده بود، با اتهام کشتن این مردان با زهر توسط پلیس دستگیر شد.

 چیساکو کاکهی زن ۶۷ ساله اهل کیوتو پنجشنبه ۲۹آبان ماه جاری در حالی از سوی پلیس دستگیر شد که گزارش کالبدشکافی نشان داده بود هفتمین شوهرش با ماده سمی سیانور به قتل رسیده است.پس از کشف این جنایت، کارشناسان وزارت دارایی و سازمان بیمه به پلیس گزارش دادند این زن طی دو دهه با شش مرد هم ازدواج کرده بود که همه این مردان به طور مشکوکی مرده‌اند و ثروتی برابر با ۸/۶ میلیون دلار از این مردان ثروتمند نصیب زن شده است.
پلیس پی برد که ششمین شوهر که مردی ۷۵ ساله بود، دو ماه پس از ازدواج با این زن مرده است. پلیس پی برده که همه شوهران این زن پیرمردان کهنسالی بود‌ه‌اند که ثروت قابل توجهی داشتند. از سوی دیگر بازبینی روند زندگی این زن ثروتمند حاکی از مرگ پشت سر هم شوهران او از سال ۱۹۹۴ میلادی تاکنون بوده است.
به گزارش پلیس، این زن شیفته ثروت اکنون متهم به قتل شوهران شده و قرار است اجساد شش شوهر قبلی او هم پس از نبش قبر از نظر سم‌شناسی تحت آزمایش قرار گیرند.پلیس امیدوار است در ادامه بازجویی با اعتراف کاکهی راز قتل‌های سریالی او فاش شود.

منبع: ایران