تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۴:۲۳:۱۴
کد مطلب : 93213
حجت الاسلام حاجتی :

زیردریایی های آمریکایی با زبان فارسی، خودشان را به قایق های تندروی سپاه معرفی می کنند

امام جمعه موقت اهواز گفت : هیچ شناور غیر ایرانی خصوصا آمریکایی از تنگه هرمز عبور نمی کند مگر اینکه خودش را با زبان فارسی به قایق های تندروی سپاه معرفی کند.

به گزارش رهیاب به نقل از آسماری نیوز، حجت الاسلام میر احمدرضا حاجتی امام جمعه موقت اهواز طی سخنانی در همایش امام خمینی (ره) و انقلاب جهانی حضرت مهدی در مسجدسلیمان اظهار داشت :در این مجلس جمع شدیم تا بیعت دوباره با حضرت امام (ره) ببندیم.

وی افزود :هنگام رحلت امام خمینی (ره) ۳۰۰نفر خبرنگار خارجی به ایران نیامدند  تا تشییع جنازه امام را پوشش دهند، این رسانه ها  که حتی همین امروز هم عکس های امام را سانسور می کنند آمده بودند تا اعلام کنند که انقلاب اسلامی همراه با جسم خمینی (ره) تشییع می شود.
حاجتی ادامه داد : امروز شاهد  هستیم همانطور که مقام معظم رهبری در ابتدای رحلت امام فرمودند “از این پس شاهد شکوفایی روز افزون خمینی کبیر خواهیم بود”   ما برای پاسداشت و بزرگداشت حضرت امام (ره) در این مکان جمع شده ایم.
وی با اشاره به فعالیت شبکه های ماهواره ای و بیش از ۳۰سرویس جاسوسی در استان خوزستان علیه نظام  اسلامی  گفت : دشمن دارد علیه ما کار می کند و  به  صراحت می گویم که ما در زمره  معتقدین به این امر هستیم که این انقلاب ختم  نمی شود تا ان شالله متصل  به انقلاب جهانی حضرت مهدی(ره) شود و دشمن توان مصاف با این انقلاب را ندارد.
امام جمعه موقت اهواز با اشاره  به بیانات حضرت امام خمینی (ره) یادآور شد: بیش از یک قرن پیش حضرت امام فرمودند این انقلاب ۳ مرحله دارد ,مرحله اول باید شاه را سرنگون کرده و ایران را اسلامی کنیم. مرحله دوم جهان اسلام را متوجه اسلام کنیم و در مرحله سوم جهان متوجه اسلام شود و  این مرحله زمانی می رسد که هنگام ظهور امام زمان (عج) است.
وی گفت : در همین مسجدسلیمان انگلیسی ها چه آثاری از خودشان به جای گذاشتند و الان کجا هستند؟ در همین مسجدسلیمان روزگاری پایگاه داشتند  ,تونی بلر نخست وزیر اسبق انگلیس در همین شهر متولد شد ، کار اصلی  این خبیث ها  فتنه انگیزی بین شیعه و سنی و جهان اسلام  است.  اما امروز  یکی از همان مکان هایی که برای نابودی اسلام و فرهنگ شیعه احداث کرده بودند محل تجمع عشاق امام زمان(عج) شده است.
حجت الاسلام حاجتی تاکید کرد : آمدیم تا بگوییم امام(ره)  را باور داریم و باید به رهنمودهای امام (ره) دل داد. امام آمده بود تا یک  نسل عاشورایی را تربیت کند . امروز با قاطعیت تمام می گویم که به برکت پیروی شما از امام و مقام معظم رهبری  ایران یک قدرت منطقه ای نیست بلکه یک ابر قدرت است.
استادعالی حوزه های علمیه خوزستان با اشاره به قدرت و توان نیروهای نظامی جمهوری اسلامی تاکید کرد : زیر دریایی های آمریکایی که قصد عبور از تنگه هرمز را دارند بایدخودشان را  با زبان فارسی به قایق های تندرو سپاه پاسداران معرفی کنند. هیچ شناور غیر ایرانی خصوصا آمریکایی از تنگه هرمز عبور نمی کند مگر اینکه خودش را با زبان فارسی به قایق های تندروی سپاه معرفی کند.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای تیم مذاکره کننده هسته ای عنوان داشت : تیم مذاکره کننده هسته ای را  از خودمان می دانیم و فرزندان این ملت هستند  اما نباید در مقابل دشمن کم بیاورند وباید قوی باشند. دشمن غلط می کند بخواهد به اطلاعات نظامی ما دست پیدا کند. آمریکایی ها این خواب را به گور می برند که دوباره بتوانند سلطه شان را در این مملکت تکرار کنند و این ملت با مشت محکم بر سینه آنها خواهد زد.
حچت الاسلام حاجتی خاطر نشان کرد :  امروز روز بیعت ما با امام (ره) و روز  اقرار و اعتراف به زنده بودن امام است. روز اعلام به جهانیان که ما  تا انقلاب مهدی (عج)  همراه  امام حاضرمان مقام معظم رهبری   هستیم .