تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , آذر, ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۲:۵۸
کد مطلب : 132512
دیلی استار لندن منتشر کرد؛

سازمان سیا روش درمان سرطان را مخفی نگه داشته است

دیلی استار انگلیس گفت: به دلایل مبهمی درمان سرطان توسط سازمان اطلاعات آمریکا از ۳۴ سال پیش تاکنون محرمانه مانده است.

سازمان سیا روش درمان سرطان را مخفی نگه داشته است

؛به نقل کوگانا،سند فوق محرمانه و طبقه بندی شده ی CIA که به سال ۱۹۸۳ برمی گردد، مدعی است که در این نسخه ی تاکنون مخفی مانده بوسیله سیا درمان واقعی سرطان وجود دارد.

روزنامه دیلی استار لندن با انتشار این سند می نویسد: راه علاج سرطان، که با استفاده از تکنولوژی ارتجاع بیولوژی در آمریکا به دست آمده با عنوان تکنیک “بیوفیدبک” شناخته شده بود اما به دلایل ناشناخته تاکنون از دسترس عموم دور نگه داشته شده است.

این درمان مبتنی بر اصل کنترل امواج مغزی در بیماران با استفاده از تکنیک های مراقبت تاملی تا رسیدن به سطح بالاتری از آگاهی است.

در این سند اشاره می کند: تلاش های سیا در زمینه درمان سرطان “نتایج باور نکردنی” را به دست آورده است که در آن رشد تومور محدود می شود و انتظار این بود که این اطلاعات به مقامات دولتی و نظامی و سپس به مردم منتقل شود. اما این اتفاق بنا به دلایل مبهمی نیفتاده است. و این اطلاعات تا زمان حاضر که در نهایت منتشر شده در میان سایر مجموعه ی بزرگ اسناد طبقه بندی شده محرمانه باقی مانده است.

طرح های درمان مغز

این سند شامل برنامه های برای مغز و درمان های پزشکی است که آژانس اطلاعات مرکزی  آمریکا آن را “بیوفیدبک” نامیده است. تحت این درمان هیپنوتیزم با تمرکز بر قسمت های خاص بدن و تحریک افکار مثبت مورد استفاده قرار می گیرد.

این مطالعه دقیق تر نشان داده که اگر پزشک می خواهد گردش خون در پای راست بیمار را افزایش دهد با استفاده از تکنیک های درمان که در سمت چپ مغز متمرکز شده و با مراقبت شدید بوسیله ی دماسنج دیجیتال که به پای چپ می رسد این چرخه را دنبال می کند.

به این ترتیب این سند می گوید: با این روش، درد سرطانی می تواند محدود شود و همچنین درادامه منجر به بهبودی تومورهای بدخیم گردیده و در نهایت حذف می شود.

تئوری توطئه

مجله نیوزویک به نقل از یک تحلیلگر به عنوان پرسش از نظریه توطئه در مورد این موضوع گفته است که ورود سیا به درمان شگفت انگیز سرطان در حدود بیست و پنج سال پیش بوده اما نخواسته که درمان را در آن زمان اعلام کند و بدین گونه تا امروز آن را مخفی نگه داشته است.

انتهای پیام/