تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۶:۱۲:۴۳
کد مطلب : 84674

سردار اشتری مطرح کرد افزایش دوربین‌های جاده‌ای در سال ۹۴

فرمانده نیروی انتظامی، از افزایش و نصب دوربین‌ها و تقویت کنترل نامحسوس در جاده‌ها، به عنوان اولویت این نیرو در سال جاری خبر داد.

به نقل از فارس،  سردار حسین اشتری امشب در حاشیه سفر غیررسمی به شهرستان کاشان ضمن بازدید از فرش‌های بافته شده برای عتبات عالیات در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: نیروی انتظامی در صدد است با ارتقای زیرساخت‌ها و مجهز کردن جاده‌ها به دوربین‌ها، شرایطی ایجاد کند تا مأموران نیروی انتظامی کمتر با مردم در این حوزه روبه‌رو شوند.

وی با تأکید بر تقویت سیستم و تجهیزات نیروی انتظامی در حوزه راهنمایی و رانندگی، عنوان کرد: با تجهیزات و سیستم‌های در اختیار نیروی انتظامی‌ می‌توان با افراد متخلف در حوزه راهنمایی و رانندگی و همچنین جاده‌ها برخورد کرد.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود به دیدار مقام معظم رهبری با فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی اشاره و تصریح کرد: معظم‌له در عین حال که بر رأفت نیروی انتظامی به عنوان پناهگاه مردم و لزوم افزایش این احساس در جامعه تأکید فرمودند، ضرورت ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی در جامعه را به این نیرو متذکر شده‌اند.

اشتری نکته مهم فرمایشات مقام معظم رهبری در این دیدار را اقتدار توأم با ترحم و عدالت نسبت به کسانی که مجرم هستند و نیروی انتظامی باید با آنها برخورد کند دانست.

وی همچنین با اشاره به توصیه‌های دیگر مقام معظم رهبری در این دیدار بیان داشت: معظم‌له همچنین در این دیدار به معیشت و صیانت از کارکنان این نیرو تأکید داشتند.

فرمانده نیروی انتظامی در پایان تأکید کرد: همواره تدابیر مقام معظم رهبری را سرلوحه امور خود در سال جاری و در قالب برنامه ششم توسعه قرار می‌دهیم تا بتوانیم آن را محقق و عملیاتی سازیم.

انتهای پیام/ن

کلید واژه