تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۷:۴۸:۳۱
کد مطلب : 67034
اتهام بزرگی که کوچک شد؛

سردبیر زنی که با تغییر جنسیت مرد شد! +تصاویر

رادیو فردا از کنار خبری بسیار مهم، شتابزده عبور کرد تا فضاحت به بار آمده را کمتر رسانه ای کند.

 

 

رادیو فردا در بخش مرام نامه خود می نویسد: “رادیو فردا یکی از زیرمجموعه‌های نهاد اطلاع رسانی بین المللی ایالات متحده آمریکاست که با هزینه کنگره آمریکا و زیر نظر شورای اطلاع رسانی بین المللی دولت آمریکا اداره می شود.”

کلمات به هم چسبیده در متن فوق عیناً از روی مرام نامه رادیو فردا کپی شده که خود نشان دهنده میزان پایبندی رادیو فردایی ها به مرام نامه شان است! در این “مرام نامه” سریعا نوشته شده و حتی یکبار هم خوانده نشده تا غلط گیری شود.

البته بارها در سخنان مجریان رادیو فردا از جمله فرشید منافی، این نکته ذکر شده که شورای اطلاع رسانی زیر نظر سازمان اطلاعاتی سیا اداره می شود. حال ببینید چه به روز رییس اصلی آقایان مدعی در رادیو فردا آمده. رادیو فردا در بخش سرخط خبرهای خود در مطلبی با عنوان “نیویورک‌ تایمز: دادستان‌ها خواستار محاکمه ژنرال پترائوس شده‌اند” خبری نوشت که تنها ۱۰۳ کلمه در آن به کار رفته، این در حالیست که اگر کوچکترین اتهامات به مقامات جمهوری اسلامی وارد شود، رادیو فردا ۱۰۳ خبر تهیه می کند!
رادیو کذاب می نویسد: “نشریه نیویورک‌تایمز می‌گوید اف.بی.آی و همچنین دادستان‌های آمریکا خواستار طرح «اتهام کیفری» علیه ژنرال دیوید پترائوس، رئیس پیشین سی.آی.اِی به اتهام «ارائه اطلاعات محرمانه به زنی که با او رابطه داشت» شده‌اند. نیویورک‌تایمز در شماره روز شنبه خود به نقل از برخی مقام‌ها نوشته است که دادگستری آمریکا خواستار تحقیق در این باره شده است که آیا خانم پائولا برادوِل دسترسی به ایمیل و سایر اطلاعات سی.آی.ای داشته است یا خیر. ژنرال پترائوس که دو سال پیش در پی افشای روابط پنهانش با این زن از ریاست سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا استعفا کرد گفته است هیچ اطلاعات محرمانه‌ای در اختیار او قرار نداده است.”

کل متن خبر عیناً نقل شده. آیا اگر اتهامات وارده درست و گسترده نمی بود یا بر اساس شواهد مستند و مستدل نمی بود، ایالات متحده به عزل یکی از مهم ترین مقامات خود تن می داد که حال رادیو فردا به عنوان رسانه وفادار به اربابش، در دفاع از پترائوس می نویسد وی اتهامات را رد کرده؟ آیا اگر در وضعیتی مشابه اتهاماتی به مقامات کشورمان در مورد فسادمالی وارد می گردید، باز هم با رد نمودن آن از طرف وی، رادیو فردا به همین مقدار درج خبر اکتفا می کرد و از کنار مساله به سادگی عبور می کرد؟

چرا باید به رادیو فردایی اعتماد نمود که پترائوس های آن در مقام رییس اصلی این رسانه نما، راهی را می روند که کلینتون رفت؟ رییس جمهور بزرگترین قدرت ظاهری دنیا نتوانست قدرت کنترل خویش را داشته باشد و به یک کارمند کاخ سفید به نام مونیکا لوینسکی آنقدر تجاوز نمود تا پای خود را به دادگاه بکشاند و در مقابل چشم جهانیان از اسافل اعضاء خود با افتخار سخن به میان آورد.

صادق صبا، مدیر بخش فارسی رادیوی دولتی بی بی سی هم مدتی پیش به خاطر ارتباط جنسی نامشروع و تجاوز به کارمند خود (پونه قدوسی) خبر ساز شده بود.

 

 


صادق صبا مدیر بخش فارسی بی بی سی

 
عمله های میدانیِ این قماش هم که امثال داعش باشند همیشه در حال تجاوز به زن نماهایی هستند که در حال جهاد نکاح (بخوانید فاحشگی مدرن و منطبق با اسلام آمریکایی) می باشند. سردبیر رادیو فردا، نیوشا بقراطی، نیز همانطور که  از نامش پیداست، قبلاً زن بوده و با عمل تغییر جنسیت (مراجعه کنید به پشت پرده رادیو فردا، در سایت رادیو دیروز) در اسرائیل خود را به شکل مردان درآورده و معلوم نیست در کجای این معادلات ایستاده است.

نیوشا بقراطی سردبیر رادیو فردا


جوجه اردک زشت، گزارشگر که از روابطش با افتخار یاد می کند

 
رادیو دیروز

کلمات کلیــدی : ,