تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۷:۲۲:۲۵
کد مطلب : 20711

سرقت زانتیا با بریدن گوش راننده!

با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مبارکه، یک قاچاقچی تحت تعقیب مواد مخدر که با بریدن گوش یک شهروند اقدام به سرقت خودروی زانتیای وی کرده بود، در کمترین زمان، شناسایی و دستگیر شد.

عصر ابادان – با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مبارکه، یک قاچاقچی تحت تعقیب مواد مخدر که با بریدن گوش یک شهروند اقدام به سرقت خودروی زانتیای وی کرده بود، در کمترین زمان، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ محمدصادق جبارپور، فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت خودروی زانتیای وی و مجروح کردن او با قمه توسط یک شرور، مأموران این فرماندهی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که شخص مهاجم از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر و تحت تعقیب است که بلافاصله مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به همراه عوامل یگان امداد شهرستان عملیات خود را برای شناسایی و دستگیری این متهم آغاز کردند.

جبارپور با بیان اینکه مأموران در کمترین زمان ممکن با در دست داشتن حکم جلب به مخفیگاه متهم رفتند، گفت: وی پس از مشاهده مأموران اقدام به فرار کرد اما با اقدام به موقع مأموران دستگیر شد که از جرایم این متهم می‌توان به خرید و فروش و توزیع مواد مخدر شیشه و هروئین و سرقت خودرو اشاره کرد.

جبارپور خاطرنشان کرد: در این رابطه پرونده، تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد و با صدور قرار روانه زندان شد.

همچنین طی عملیاتی ویژه سارقانی که با اعمال فشار و زور از کهنسالان سرقت می‌کردند توسط ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان مبارکه، شناساسی و دستگیر شدند.

جبارپور با بیان اینکه پی وقوع دوفقره سرقت از کهنسالان، موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت، افزود: پلیس شهرستان مبارکه با تشکیل تیم خبره‌ای از کاراگاهان پلیس آگاهی و بررسی صحنه جرم، موفق شدند هویت سارقان را بدست آورند. ماموران پس از شناسایی سارقان و طی هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات سارقان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

جبارپور به شهروندان توصیه کرد: حتی الامکان افراد کهنسال تنها زندگی نکنند و پول، طلا و سایر اشیاء با ارزش خود را به افراد مطمئن بسپارند و یا در جایی مطمئن نگهداری کنند. اسرار خود را همه جا بازگو نکنند و در صورت مشکوک شدن به کسی یا چیزی مراتب را سریعاً با پلیس۱۱۰ در میان بگذارند.