تاریخ انتشار خبر: ۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۳:۴۱
کد مطلب : 74746

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: برنده اصلی ما بودیم/ روند رو به رشدمان را ادامه می‌دهیم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: در بازی برابر پتروشیمی برنده اصلی ما بودیم و این روند رو به جلو رو ادامه خواهیم داد.


خبرگزاری فارس: برنده اصلی ما بودیم/ روند رو به رشدمان را ادامه می‌دهیم

هماد سامری  از بازی تیمش در مقابل پتروشیمی بندر امام در چارچوب هفته سوم لیگ حرفه‌ای بسکتبال کشور تقدیر کرد و اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را از بازیکنان نفت آبادان شاهد بودیم و به همین خاطر به مردم آبادان و به تیم خود تبریک می‌گویم که با چنین جسارتی تیم بزرگ پترو رو متحیر کردند.
وی ادامه داد: برنده بازی در اصل ما هستیم چرا که با این بضاعتی که در اختیار داریم، با سایر رقبا قابل قیاس نیستیم، اما با همین توانایی توانستیم بازی خوبی را انجام دهیم و از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم و از نظر من، برنده این بازی ما هستیم.
سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در خصوص اعتراضاتی که در طول بازی به داور بازی انجام شد، تصریح کرد: در جریان بازی، مسائلی پیش می‌آید که این موارد اجتناب ناپذیر است، در این دیدار نیز اسکوربورد سالن دچار مشکلاتی بود که بر سر آن اعتراض داشتیم.
سامری از صحبت در خصوص داوری این دیدار خودداری کرد و افزود: ما یک تیم تازه واردیم، ولی تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم و هر مسابقه بهتر از بازی قبل می‌شویم.
وی در خصوص بازی آینده این تیم عنوان کرد: در دیدار برابر مدافع عنوان قهرمانی، یک بازی فوق‌العاده را از بازیکنانم شاهد بودیم، این بازی از نظر تیمی و تاکتیکی در سطح بالایی قرار داشت که اگر بازی ادامه داشت چه بسا تیم ما برنده این دیدار بود.
سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم این روند رو به جلو را حفظ کنیم و در ادامه، بازی‌های درخشانی را برای آبادان و دوستداران بسکتبال در این شهر به نمایش بگذاریم.

منبع: فارس