تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۱:۱۷:۱۴
کد مطلب : 94764
الدیار گزارش داد؛

سرنوشت دردناکی که داعش برای دختر ۱۵ساله عراقی رقم زد

زینب بنجورا در گزارشی که به سازمان ملل ارائه کرده زنان و دختران ایزدی را وسیله ای برای جبران مخارج روز مره داعش عنوان کرده است.

به گزارش روزنامه لبنانی الدیار؛ “زینب بنجورا” نماینده ویژه سازمان ملل در مناطق بحران طی گزارش اخیر خود به داد‌وستد زنان و دختران ایزدی توسط داعش اشاره کرده است.

 

بر پایه این گزارش، زینب بنجورا در گزارشی که به سازمان ملل ارائه کرده زنان و دختران ایزدی را وسیله ای برای جبران مخارج روز مره داعش عنوان کرده است. این گروهک تکفیری زنان و دختران را حتی میان نیروهایشان هم داد‌وستد می کنند.

 

در این میان بنجورا از جریانی دردناک پرده برداشت که از زبان ایزدی ها در گزارش خود به آن اشاره کرده است. داعشی ها دختر ۱۵ساله عراقی را به بازار برده فروش ها آورده بوده بودند که میان خود داد‌وستد کنند.

 

در این میان یکی از داعشی ها وی را می پسندد و به قیمت ناچیزی خرید. آن دختر مقاومت از خود نشان می دهد و در همان جا این تروریست اسلحه کمری با یک عصا بر می دارد و از او می خواهد تا یکی را انتخاب کند.

 

این دختر اسلحه را انتخاب می کند و از تروریست خواست تا او را بکشد ولی حاضر نشد تا کتک زدن با عصا را به جان بخورد.

 

در این میان تروریست به دختر گفت من تو را خریده ام و حاضر نیستم تا تو را به قتل برسانم. در آخر هم این دختر به ازدواج با این تروریست مجبور می شود.