تاریخ انتشار خبر: ۶ , تیر, ۱۳۹۴ | ۰۴:۲۵:۴۳
کد مطلب : 97317
کردی زاده:

تلفن زدند و گفتند اگر با گزینه سرپرستی ما موافقت کنید در جلسه استعفای شهردار حاضر می شویم

عصر آبادان: یکی از اعضای شورای اسلامی شهر آبادان گفت: اگر گروه اقلیت مدعی وجود ابهامات مالی در بحث شهرداری بودند، پس چرا بر سر انتخاب سرپرست برای شهرداری چانه زنی می کردند؟!!

به گزارش عصر آبادان:  سمیرا کردی زاده در جمع خبرنگاران محلی افزود: یکی دو روز باقی مانده به اتمام مهلت قانونی ثبت نامه برای کاندیداتوری مجلس ما (اکثریت) آقای قاسمی زاده را به عنوان نماینده خود برای گفت وگو با گروه اقلیت انتخاب کردیم و ایشان نیز با سعه صدر این مسئولیت را تقبل و به انجام رساند.
وی اظهار داشت: بالاخره پس از گفت وگوهای فراوان و معرفی چند نفر به عنوان سرپرست شهرداری از سوی آنها و نفراتی هم از سوی ما ، بر سر یک نفر به اجماع نظر رسیدیم اما وقتی که گروه اقلیت با وی (سرپرست انتخابی) نشستند و او حاضر به تقبل پیشنهادات آنان برای دستیابی به اهدافشان نشد، سرانجام آنکه این گروه در سه جلسه ای که در ساعت دو ظهر، هفت و ۱۰ شب روز سوم تیرماه جاری در محل شورا و فرمانداری برگزار شد حضور نیافتند.
وی تصریح کرد: اگر به ادعای این گروه ابهامات مالی وجود داشت پس چرا بر سر انتخاب سرپرست برای شهرداری چانه زنی می کردند، آنان حتی به  صورت تلفنی در جلسات یاد شده به ما می گفتند که اگر با گزینه انتخابی آنها موافقت کنیم آنان در جلسه حاضر می شوند.
وی یادآور شد: دلیل سماجت آنها برای تعیین گزینه سرپرستی شهرداری از سوی آنان خود نشان از بیهوده بودن اصرار آنان بر وجود ابهامات مالی در شهرداری دارد، رفتارهای دوگانه به هیچ وجه درست نیست.
این عضو شورای اسلامی شهر آبادان گفت: اینکه انتقاد کنند، بجث ابهامات مالی را پیش بکشند، جلسه بررسی ابهامات بگیرند، دونفر جلسه را ترک کنند، و سوالی نیز در جهت رفع ابهامات از سوی همان کسانی که موضوع وجود ابهامات مالی را مطرح کردند، پرسیده نشود، جای بسی تامل دارد.
کردی زاده با اشاره به عدم حضور گروه اقلیت در جلسه بررسی استعفای شهردار حتی با حضور فرماندار ویژه آبادان افزود:  این مسئله سبب محروم کردن یک فرد از حقوق حقه آن می شود.
وی با انتقاد شدید از انتشار اسناد محرمانه شهرداری در فضای مجازی اظهار داشت: این کار به هیچ وجه قانونی و درست نیست بلکه چهره شورا را خدشه دار می کند.