تاریخ انتشار خبر: ۹ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۹:۴۸
کد مطلب : 70918

سرپرست نفت آبادان: در نیم‌فصل دوم با ذهنیت پیروزی بازی می‌کنیم

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان گفت: تیم ما به یک همدلی رسیده است و بازی در خانه یا خارج از خانه برای مان فرقی ندارد و در نیم‌فصل دوم با ذهنیت پیروزی بازی خواهیم کرد.

احمد پارو درباره شرایط و آمادگی تیم نفت آبادان اظهار کرد: بعد از اتمام مسابقات نیم​فصل، با تشخیص مربی تیم، بازیکنان یک هفته استراحت داشتند و بعد از آن یک اردوی ۱۰ روزه را در کیش برپا کردیم و دو بازی تدارکاتی با تیم منتخب کیش و پیکان تهران برگزار کردیم. در این اردو نحوه آماده​سازی تیم بسیار خوب بود و کادر فنی و بازیکنان از نحوه تمرینات راضی بودند.

وی ادامه داد: پس از اردوی کیش ما تمرینات آماده​سازی​مان را در آبادان ادامه دادیم و سه بازی تدارکاتی با تیم‌های استقلال تهران، استقلال خوزستان و نفت‌‌ و گاز گچساران انجام دادیم. اکنون هم تمرینات​مان ادامه دارد و ان‌شاالله آماده خواهیم شد که اولین دیدارمان را پس از این تعطیلات مقابل اتکا گرگان برگزار کنیم.

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان درباره عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات، بیان کرد: ما با توجه به شرایط مالی و شناختی که از بازیکنان برای جذب آن​ها داشتیم، توانستیم جهانگیر عسکری و مجید خدابندلو را از پیکان، رحیم آلبوغبیش از نفت نوین آبادان، محمد حق​شناس از تیم امیدمان و یاسر وکیلی را از تیم زیر ۲۳ سال راهیان کرمانشاه جذب کنیم. همچنین حاتم اکبری و حسین کوشکی را از دست دادیم اما بازیکنان جایگزین خوبی را جذب کردیم که می​توانند به مجموعه تیم کمک کنند.

پارو در پاسخ به این سوال که آیا توانسته اید نقاط ضعف تیم نفت آبادان را نسبت به نیم​فصل اول برطرف کنید؟ گفت: تیم ما به خودباوری خیلی خوبی رسیده است و مسابقاتی هم که در خانه یا خارج از خانه داریم برای پیروزی می رویم و فرقی برای ما ندارد و در هر بازی با ذهنیت پیروزی بازی می کنیم. تمام تلاش​مان را خواهیم کرد که بتوانیم به صدر جدول برسیم و با تلاش همه عوامل تیم، امیدواریم که به هدفمان برسیم و در نیم فصل دوم بهتر ظاهر شویم.

وی در پایان در خصوص دیدار آینده این تیم مقابل اتکا گرگان عنوان کرد: تیم اتکا هر چند که نتایج خوبی را نگرفته و در انتهای جدول است اما با توجه به این که چند بازی از آن​ها را آنالیز کردیم، تیم بسیار خوبی دارد. من فکر می​کنم دیدار تیم های جنوب و شمال کشور، مسابقه خوبی از آب درآید.

مرجع / ایسنا