تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۱:۵۸
کد مطلب : 86718
دبیرشورای عالی امنیت ملی در هویزه:

سعودی ها به جای صهیونیست ها مردم مظلوم یمن را هدف گرفته اند/مدافعان هویزه از مرزهای عقیدتی دفاع می کردند

چرا امروز کاری را که باید علیه صهونیست ها می کردند با یمن می کنند و نسبت به جنایت های صورت گرفته نسبت به مردم شجاع، مقاوم و مظلوم این کشور سکوت می کنند.

به گزارش عصر آبادان  ، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی صبح امروز در مراسم سالروز آزادسازی هویزه که با حضور  مردم، مسئولان و عشایر استان خوزستان برگزار شد اظهار کرد: کسانی که در هویزه دفاع می‌کردند، هدفشان فقط آزادسازی و حفظ خاک ایران اسلامی نبود، بلکه از مرزهای عقیدتی نیز دفاع می‌کردند.

وی افزود: خوزستان با مدیریت جهادی حفظ و آزاد شد و با مدیریت و روحیه جهادی نیز ظرفیت‌های آن شکوفا و تبدیل به نگینی درخشان در کشور و منطقه خواهد شد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به فداکاری های مردم خوزستان در ۸سال دفاع مقدس گفت:ما صاحب و رهبر داریم که در مورد خوزستان می فرماید خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرد.

دریابان شمخانی تغییر استراتژی دشمن را در شرایط کنونی یادآور شد و افزود:امروز بیش از آنکه تانک و توپ بفرستند توان نیمه سخت و نرم خود را بکار می گیرند.

وی اقدام علیه مردم  یمن را جنایت دانست و تصریح کرد:چرا امروز کاری را که باید علیه صهونیست ها می کردند با یمن می کنند و نسبت به جنایت های صورت گرفته نسبت به مردم شجاع، مقاوم و مظلوم این کشور سکوت می کنند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به جایگاه ملت ایران اظهار کرد:امروز اگر ایران اسلامی در غرب آسیا با ثبات ترین و مستقل ترین کشور است ناشی از همبستگی ملی و پایبندگی زندگان ما به راه شهدا است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در پایان با اشاره به فتنه طراحی شده از سوی نظام سلطه و ایادی منطقه‌ای آن در خصوص ایجاد اختلافات قومی و مذهبی و با سوءاستفاده از عناصر خودفروخته، هدف آنان را مقابله با آبادانی در منطقه، درگیر کردن ظرفیت‌های داخلی کشور و جلوگیری از هم‌افزایی و پیشرفت ملت ایران عنوان کرد.

رهیاب