تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۲۲:۳۱:۲۶
کد مطلب : 27610
برای شرکت در چند میتینگ سیاسی دانشجویی/

سفر دکتر سعید زیبا کلام به آبادان قطعی شد

دکتر سعید زیبا کلام به دعوت دانشجویان دانشگاههای خرمشهر و آبادان به این شهرها سفر خواهد کرد.

دکتر سعید زیبا کلام جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه به خرمشهر و آبادان سفر می کند. زیبا کلام قرار است در دانشگاههای آزاد اسلامی آبادان، پیام نور آبادان ، دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و دانشکده نفت شهید تندگویان آبادان سخنرانی نماید.

گفتنی است دکتر سعید زیبا کلام در سال ۱۳۳۲ در تهران متولد شده است. مهندسی برق و الکترونیک را در سال ۱۳۵۶ در انگلستان به پایان رساند و در همان سال دوره کارشناسی ارشد صلح شناسی (گرایش جامعه شناسی انقلاب) را در دانشگاه برادفورد انگلستان آغاز کرد و در سال ۱۳۵۷ به ایران بازگشت. دوره دکتری را در رشته فلسفه در سال ۱۳۶۵ آغاز کرد و در سال ۱۳۶۹ از دانشگاه لیدز انگلستان فارغ التحصیل شد. وی هم اکنون استاد فلسفه در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران است و در سه حوزه فلسفه و روش شناسی علوم (طبیعی و اجتماعی)، فلسفه سیاست و فلسفه های پست مدرن مشغول به آموزش یا پژوهش است.

وی همچنین عضو سابق هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه امام صادق (علیه السلام)، استادیار پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، عضو سایق هیئت علمی انجمن حکمت و فلسفه و مدرس سایق فلسفه علم دانشگاه صنعتی شریف و مدرس فلسفه علم دانشگاه صنعتی امیرکبیر است./اروند آنلاین