تاریخ انتشار خبر: ۵ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۴:۳۳
کد مطلب : 79111
مدیر کل اوقاف خوزستان در گفتگو با رهیاب:

سه دنگ شهرستان رامشیر وقف دانش آموزان یتیم و بیماران محتاج است

حجت‌الاسلام سید محمد طباطبایی گفت:سه دنگ رامشیر موقوفه است و مورد مصرف هم یکی دانش آموزان یتیم و بی سرپرست است و یکی هم بیمارهای در بیمارستان است.

حجت‌الاسلام سید محمد طباطبایی مدیر کل اوقاف و امور خیریه خوزستان در گفتگو با رهیاب در موقوفه بودن شهرستان رامشیر گفت: سه دنگ رامشیر موقوفه است و مورد مصرف هم یکی دانش آموزان یتیم و بی سرپرست است و یکی هم بیمارهای در بیمارستان است.
وی ادامه داد: در سال ۹۳ برنامه دست های مهربانی را از محل همین موقوفه داشتیم که در رامشیر اجرا شد و حدود ۵۰ میلیون بین بیماران نیازمندان در رامشیر توزیع کردیم.
حجت‌الاسلام سید محمد طباطبایی  خاطر نشان ساخت: در طرح مهر تحصیلی که قبل از مهر سال ۹۳ آن را اجرا کردیم مایتاج دانش آموان یتیم ماهشهری را تامین کردیم.
وی افزود:تعداد زیادی از بیماران محتاجی که به ما مراجعه می کنند هزینه درمان آنها را پراخت کرده ایم که  همه از همین محل درآمد همین موقوفه هاست.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خوزستان در پایان تاکید کرد :باید روی فرهنگ وقف در استان کار شود و رسانه ها نقش بسیاری مهمی دارند تا مردم آثار و برکات وقف را ببینند رسانه ها خصوصا رسانه ملی باید در این زمینه کار کنند.