تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۱:۵۳:۵۰
کد مطلب : 24737
سوء استفاده در ثبت نام یارانه ها؛

سه هزار و پانصد تومان بهای دو دقیقه کار کردن با اینترنت!

به گفته اکثر کاربران مراکز ثبت نام و همچنین مردم ، دریافت مبلغ ۳۵۰۰۰ ریال توسط مراکز ثبت نام متقاضیان یارانه بسیار زیاد بوده که البته با توجه به قیمت مصوب، تمامی مراکز آن را از متقاضیان دریافت می نمایند.

به گزارش عصر آبادان به نقل از طرقبه نیوز، به وضوح مشخص است کسانی به مراکز ثبت نام یارانه مراجعه می کنند که اغلب روستایی هستند یا اگر در شهر زندگی می کنند رفاه آنچنانی ندارند وگرنه مشخص است کسانی که رفاه نسبی داشته باشند در خانه هاشان ای دی اس ال پیدا می شود و نیازی به مراجعه به مراکز ثبت نام و پرداخت سه هزار و پانصد تومان ندارند!

 

اما واقعا بهای دو دقیقه یا نهایتا چهار دقیقه کارکردن با اینترنت سه هزار و پانصد تومان می شود؟!!!

 

آن هم برای مراجعه کنندگانی که اغلب یا بی بضاعت هستند یا تحت پوشش نهادهایی مانند بهزیستی یا کمیته امام خمینی و….که سه هزار تومان برایشان مبلغ کمی نیست.

 

شکی نیست که مجری این طرح دولت است و این طرحی است که دولت به آن نیاز دارد نه مردم به آن، مردم که همینطور یارانه هاشان را دریافت می کردند و نیازی به ثبت نام مجدد نداشتندکسی که نیاز به این طرح دارد دولت است و اگر قرار باشد کارمزدی به مراکز ثبت نام داده شود این دولت است که باید پرداخت کند نه مردم!!!!

 

این وسط فقط مراکزی سود می برند که با صرف دو دوقیقه کارکردن با اینترنت سه هزار و پانصد تومان در جیب مبارک می ریزند و باز هم این مردم هستند که مثل همیشه باید بسوزند و بسازند…