تاریخ انتشار خبر: ۴ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۴:۰۳
کد مطلب : 123346

سومین جشنواره فرهنگی ورزشی «مهر اروند» آغاز شد

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از آغاز سومین جشنواره فرهنگی ورزشی مهر اروند در این شهر خبر داد.

کراپ‌شده - 98J-MehreArvandLogorype.jpg 

پیمان ادیبی  اظهار کرد: این جشنواره تحت عنوان «حماسه شکست حصر آبادان» و با همکاری همه جانبه سازمان منطقه آزاد اروند آغاز شد.

وی افزود: سومین دوره این جشنواره همزمان با ولادت امام رضا(ع) برابر با ۲۴ مردادماه امسال و با انجام رقابتهای شطرنج شهرمانی استان آغاز شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان با اشاره به حضور ۴۲ هیئت ورزشی در سومین جشنواره فرهنگی ورزشی مهر اروند عنوان کرد: بیش از ۶۰ رویداد ورزشی و فرهنگی در سطوح مختلف ورزشی اعم از استانی، کشوری و بین المللی در این جشنواره انجام می شود که برگزاری مسابقات بین المللی بوکس شکست حصر آبادان مهمترین این رویدادها به شمار می رود.

ادیبی با اشاره به اینکه در هر روز از برگزاری، این مسابقات به نام یکی از شهدای محوری شهرستان آبادان نامگذاری شده است، تصریح کرد: معرفی قهرمانان واقعی به نوجوانان و جوانان که همانا شهدای هشت سال دفاع مقدس هستند از جمله اهداف نامگذاری روزهای برگزاری مسابقات به نام شهدا است.

وی گفت: سومین جشنواره فرهنگی ورزشی مهر اروند پنجشنبه یازدهم شهریورماه جاری راس ساعت ۲۰ در محل سالن ولیعصر(عج) مجموعه ورزشی مرحوم دهداری به طور رسمی افتتاح می شود.

منبع: مهر