تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۴:۲۱:۳۲
کد مطلب : 39074
یادداشت روز:

سکوت استانداری خوزستان در مقابل کج دهنی مشاوران/مشورت با حامیان فتنه ،هزینه یا سود؟

همانطور که پیش بینی می شد هزینه افزایش جمعیت مشاوران استاندار در خوزستان روز به روز در حال افزایش است هزینه هایی که حالا به قیمت حاشیه سازی و جنجال در فضای سیاسی استان و آلوده کردن محیط های علمی به اندیشه های افراطی و سیاست زده تمام می شود.

 

یادداشت/ همانطور که پیش بینی می شد هزینه افزایش جمعیت مشاوران استاندار در خوزستان روز به روز در حال افزایش است هزینه هایی که حالا به قیمت حاشیه سازی و جنجال در فضای سیاسی استان و آلوده کردن محیط های علمی به اندیشه های افراطی و سیاست زده تمام می شود.

آن روزی که یکی از مشاوران نه چندان خوش سابقه استاندار با یادداشت هایی غیرمنصفانه، به جریان ارزشی فعال در عرصه سیاست تاخت، نگارنده خواستارتوجه جدی تر به اظهارات و عملکرد مشاوران در چارچوب فرآیند های قانونی شد.

بی توجهی به آن اظهارات ثمره این چنین داشته است که مشاورانی با کج دهنی به جایگاه و عنوانی که با تریلی یدک می کشند به دیدار یکی از سران فتنه می روند و با انتشار تصاویر آن به قبح شکنی ارتباط با قانون شکنان ومتهمان امنیتی می پردازند.

در همین زمینه مطالب ذیل قابل بررسی می باشد:

اولا:در یک سال گذشته مشاوران استاندار به چه میزان بازدهی داشته اند که حالا باید برای دستگاه اجرایی استان هزینه ساز شوند و مواضع ناصحیح خود را از تریبون های چسبیده به استاندار اعلام کنند!

ثانیا:در مواردی که دستگاه یا سازمانی موضع نادرستی از طرف افراد منتسب به خود می بیند مبادرت به تکذیب اظهارات یا رد انتساب آن افراد به سازمان مربوطه می کند لکن استانداری خوزستان در این مدت نه درخصوص دیدار مشاوران منتسب به خود با سران فتنه و نه در مورد اظهارات غیرمنطقی این افراد هیچ گونه واکنشی نشان نداده است،قطعا سکوت مجموعه استانداری پیام هایی را در پی دارد که در زمان مناسب تفصیلا به آن خواهیم پرداخت.

ثالثا:آیا مشورت استانداربا  افرادی که چنین زاویه فکری دارند می تواند به مصلحت استان خوزستان و شخص دکتر مقتدایی باشد؟؟آیا قائل شدن جایگاه مشاوره برای مشتاقان دیدار با قانون شکنان دردستگاهی که خود مجری قانون است منطقی است؟

رابعا:دیدار اساتید دانشگاه با سران فتنه در آستانه شروع سال تحصیلی دانشگاه ها قابل تامل است و رفت و آمد این روزهای برخی اساتید در محافل خاص می تواند سال تحصیلی جدید را در دانشگاه های استان علی الخصوص دانشگاه چمران با علامت سوال هایی مواجه کند که قطعا به ضرر رشد علمی دانشجویان خواهد بود.

 

منبع: رهیاب نیوز