تاریخ انتشار خبر: ۸ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۹:۱۵
کد مطلب : 70743
انتقام حزب الله ادامه دارد

سیلی محکم مقاومت به رژیم صهیونیستی/ + فیلم و تصاویر

در پی عملیات پیچیده مقاومت لبنان علیه یک کاروان نظامیان صهیونیست در مرز با لبنان، دست کم ۱۷ تن کشته و دهها تن دیگر زخمی شدند .

به گزارش عصر آبادان ؛ ،شبکه تلویزیونی المیادین ، در پی عملیات پیچیده امنیتی مقاومت لبنان علیه یک کاروان نظامیان صهیونیست در مرز با فلسطین اشغالی، دست کم ۱۷صهیونیست کشته و دهها تن دیگر زخمی شدند . در این حمله ۹ دستگاه خودروی نظامی این رژیم کاملا منهدم شد. حزب الله لبنان با انتشار بیانیه شماره یک مسئولیت این عملیات را برعهده گرفته و اعلام کرد گردان «شهدای قنیطره» صبح امروز یک کاروران اسراییلی را مورد هدف قرار دادند.

 

هفته گذشته ۶ نفر از اعضای حزب الله از جمله شهید جهاد مغنیه در عملیات تروریستی رژیم صهیونیستی در قنیطره به شهادت رسیدند. حزب الله اعلام کرده بود که انتقام شهدای قنیطره را خواهد گرفت.

در همین حال، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با تایید خبر حمله به کاروان نظامی این رژیم در مزارع شعبا خبر داده است که ۷ نظامی صهیونیست مورد اصابت قرار گرفتند که ۴ نفر از آنان کشته شدند.

همچنین منابع رسمی رژیم صهیونیستی ناپدید شدن یک نظامی دیگر صهیونیست را تایید کرده اند.گفته می شود این نظامی اسراییلی به اسارت نیروهای حزب الله درآمده است.شبکه “الجدید” هم از مجروح شدن یک افسر ارشد رژیم صهیونیستی در مزارع شبعا خبر داد.

نتانیاهو مدعی تلافی شد

روزنامه «النهار»، نتانیاهو در واکنش به حمله حزب‌الله به نیروهای رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی اعلام کرد که حمله به مزارع شبعا را تلافی می‌کنیم. نتانیاهو در حالی حزب‌الله لبنان را به تلافی تهدید کرده که اولا حمله حزب‌الله خود پاسخی به تجاوز به قنیطره بوده و ثانیا این جنبش هشدار داده است که می تواند نقاط مختلف فلسطین اشغالی را با موشک‌های مختلف از جمله موشک نقطه‌‌زن فاتح ۱۱۰ پاسخ دهد.

وی افزود: کسانی که ما را در شمال به چالش کشیدند، به سرنوشت غزه نگاه کنند. اسرائیل آماده انجام عملیات در همه جبهه‌هاست.
تقدیر حماس و جهاد از عملیات حزب‌الله

شبکه المیادین، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) در پیامی پاسخ حزب‌الله به رژیم صهیونیستی را حق این حزب دانست و همچنین از آن تقدیر کرد.گردان سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی نیز از عملیات مقاومت حزب‌الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی تقدیر و تشکر کرد.

این خبر تکمیل می شود…

انتهای پیام