تاریخ انتشار خبر: ۸ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۴:۲۶
کد مطلب : 70684
نماینده مردم اهواز:

شاهد فعالیت اصحاب فتنه در سراسر کشور هستیم/رفتار تبعیض آمیز رئیس جمهور خلاف شعار اعتدال است

نماینده مردم اهواز و باوی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس دیپلماسی کشور گفت: جلب رضایت آمریکا با منافع ملی حقانیت منطقه و ثبات ایران اسلامی منافات دارد.

 

 

 

به گزارش  عصر آبادان ؛  ناصر سودانی نماینده مردم اهواز و باوی دیروز در نشست علنی  مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: آمریکا هرگز از شما راضی نخواهد شد آنها همیشه توطئه هایی علیه ما در سر دارند با مروری به اتفاقات اخیر متوجه توطئه های آنها خواهید شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تأکید کرد: با هدف خوشحالی آنها مسببات دلسردی مردم را فراهم نکنید رفتار شما به نمایندگی از مردم ایران است.

وی همچنین خطاب به رئیس جمهور گفت: شما برخی نمایندگان را خودی و برخی را غیر خودی می دانید حتی در پاسخ دادن به نامه نمایندگان نیز تبعیض قایل می شوید این در حالی است که ما با نامه نگاری دنبال رفع مشکلات و کمک به شما هستیم.

سودانی ادامه داد: رفتار تبعیض آمیز رئیس جمهور خلاف شعار اعتدال است با نگاهی با انتصابات در استان ها شاهد فعالیت اصحاب فتنه در سراسر کشور خواهید بود.

نماینده مردم اهواز در مجلس نهم همچنین به رسانه ها نسبت به رعایت امانتداری نیز تذکر داد و گفت: با نشر اکاذیب کارنامه خود را خدشه دار نکنید./

منبع: رهیاب