تاریخ انتشار خبر: ۶ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۲۲:۲۵:۵۳
کد مطلب : 121455

شرایط عجیب ماندن طالبلو در استقلال

مسئول نقل و انتقالات استقلال اظهار کرد امکان حضور طالب‌لو در تمرینات و بازی‌های این تیم وجود ندارد.

، پندار توفیقی در پاسخ به این سوال که آیا وحید طالب‌لو در استقلال ماندنی شده است، به صحبت‌ پرداخت و گفت: چند جلسه با وحید طالب‌لو برگزار کردیم. ایشان در لیست آقای منصوریان جهت حضور در فصل آینده قرار نداشتند و حتی ما به آقای طالب‌لو نامه هم دادیم که می‌تواند با تیم‌های دیگر مذاکره کند. این در حالی است که این کار را برای هیچ‌کسی انجام ندادیم. چون برای طالب‌لو احترام ویژه‌ای قائل هستیم، این کار را انجام دادیم.

او ادامه دارد: بارها با طالب‌لو جلسه گذاشتیم ایشان درخواست خود را به ما ارائه داد. او از ما خواست طلب ۸۰۰ میلیونی‌اش را از استقلال بگیرد و چیزی حدود ۲۷۰ میلیون این پول متعلق به گذشته‌ها بود. ما هم پذیرفتیم و نحوه پرداخت این پول را با او مطرح کردیم. به ایشان گفتیم مثلا فلان مبلغ را در این ماه و فلان قدرش را در دو ماه دیگر می‌دهیم. به عبارت دیگر از او خواستیم قبول کند در چند قسط این پول را بگیرد. ایشان به ما گفتند روی این مسئله فکر می‌کنند و خبر می‌دهند ولی دیگر خبری از او نشد.

مسئول نقل و انتقالات استقلال افزود: درحال حاضر وحید طالب‌لو یک جایگاه از لیست ما را اشغال کرده است و نامش در سازمان لیگ موجود است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وحید طالب‌لو به این ترتیب می‌تواند در تمرینات استقلال شرکت کند و برای این تیم به میدان برود نیز عنوان کرد: خیر. طالب‌لو اسمش در لیست ما هست ولی نه در تمرین شرکت می‌کند و نه در ترکیب تیم قرار می‌گیرد. بیش از یک ماه است که کار خود را آغاز کردیم و امکان اضافه شدن بازیکن در این زمان با توجه به برنامه‌ریزی‌های کادر فنی مقدور نیست.

منبع: ایسنا