تاریخ انتشار خبر: ۴ , مهر, ۱۳۹۴ | ۱۵:۳۸:۱۹
کد مطلب : 101092
فوری از حادثه عربستان/

شهادت یک آبادانی در حادثه منا تایید شد / تلاش برای یافتن دو زائر آبادانی دیگر ادامه دارد+عکس

عصر آبادان: خبر شهادت و مفقود شدن اعضای گروه تواشیح باقرالعلوم آبادان در حادثه عربستان سعودی تایید شد.

به گزارش عصر آبادان ، بنا به اخبار رسیده و اعلام منابع آگاه ، شهادت یک تن از حاجیان اعزامی از شهر آبادان به نام امین باوی تایید شد.

ضمن اینکه دو زائر دیگر آبادانی به نام های سعید سعیدی زاده و فوأد مشعلی تاکنون مفقود مانده اند و تلاش برای یافتن آنها ادامه دارد.

قربانیان مذکور ، از اعضای گروه تواشیح باقرالعلوم بودند که سال گذشته در مسابقات کشوری تواشیح که در آبادان برگزار شد به مقام نخست رسیدند.

بنا به اظهار مطلعین ، سفر حج این گروه ، هدیه برتری آنها در مسابقات تواشیح کشوری بود که متاسفانه در این سفر دچار حادثه شدند.

تصویر ذیل اعضای گروه تواشیح باقرالعلوم و افراد قربانی شده در حادثه منا را نشان می دهد.(از سمت راست به چپ: امین باوی،سید امین محفوظی،سعید سعیدی زاده ، ناصری و فواد مشعلی)

گفتنی است در روز عید قربان ، بیش از دو هزار نفر از حجاج بیت الله الحرام و یکصد وسی و پنج نفر از حاجیان ایرانی بر اثر سوء تدبیر و کارشکنی های کارگزاران مراسم حج در عربستان سعودی ، دچار حادثه شده و جان باختند.

شهدای-حاجی-آبادان

  1. انصاری می‌گه:

    من قبلا توفیق زیارت و ارادت به حاج امین داشتم و دارم, شهادتش مبارک گوارای وجودش,مطمینم الان نزد پیامبر و اهل بیت خود را برای محرم اماده کرده . خوشا به حال اموات که او را زیارت می کنن. وافسوس که ما این گوهر را از دست دادیم. یادش در دلم. نفرین. فاطمه اطهر بر آل مجوس.لبیک یا علی

  2. عليرضا می‌گه:

    مرگ بر ال سعود من این عزیزان رو برای اولین بار در برنامه امشب سید علی ضیا دیدم وقتی تو تلگرام دیدم که یه عزیزی نوشته بود از گروه تواشیح ۵نفره ۲نفر ه برگشتن خیلی خیلی ناراحت شدم گفتم خدایا کاش دروغ باشه خدیاابه خانواده هاشون صبر حضرت زینبی عطا کن مرگ بر ال سعود جنایتکار