تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , آبان, ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۴:۱۱
کد مطلب : 131843
یادداشت/سردبیر :

شورای شهر از انتخاب خود دفاع کند

زمان نسبتاً زیادی از انتخاب شهردار جدید(حمیدپور) می گذرد و هنوز حکم شهرداری وی امضاء و ابلاغ نشده تا در این مدت ، فرصت های مغتنمی برای ارائه خدمات به شهروندان از بین برود.

کمترین انتظار از شورای شهر آبادان این بود که اگر بر انتخاب خود مصمم بوده و هست ، همه ی نیرو و ابزار لازم را برای رفع مشکلات اداری تایید حمیدپور به کار گیرد تا به نوعی از رأی خود دفاع کرده باشد.
وقتی صدایی از ساختمان شورای شهر آبادان در این رابطه شنیده نشده و اینجور وانمود شود که در این باره سکوت اختیار کرده اند، این موضوع بازخورد خوبی در سطح افکار عمومی ندارد.
در حالی که اظهار نظر امیدوارانه شورانشینان در این باره می تواند به رفع نگرانی ها و خارج شدن شهرداری از احساس بلاتکلیفی کمک قابل توجهی کند.اینکه روند تایید حکم شهردار جدید در چه مرحله ای است و کی قرار است رسماً کارش را آغاز کند می تواند خبر خوبی برای کارکنان شهرداری و شهروندان باشد.ضمن اینکه از بروز شایعات نیز جلوگیری می کند.
اگرچه گفته می شود حمیدپور جسته و گریخته بر امور شهرداری نظارت دارد و تقریباً کارش را آغاز کرده اما تایید حکم وی ، موضوع مهمی است که شورای شهر بایستی با سرعت بیشتر آن را پیگیری و به نتیجه برساند.
امام علی (علیه‌السلام) فرمود: «فرصت مانند ابر از افق زندگی می‌گذرد، مواقعی که فرصت‌های خیری پیش می‌آید غنیمت بشمارید و از آن‌ها استفاده کنید»
امیدواریم اعضای محترم شورای شهر از فرصت های خوبی که برای شان پیش آمده بهترین بهره را برای رفع مشکلات شهری آبادان ببرند.