تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۰:۵۵
کد مطلب : 32388

شیرجه پژو پارس به کانال آب در دزفول+ تصاویر

دیروز چهارشنبه یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس درون کانال آبی در دزفول سقوط کرد.

به گزارش عصر آبادان؛ به نقل از دزفول امروز، ” محمد قربان رمضان” مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز از سقوط یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس به درون کانال آب واقع در جاده کوی زیباشهر دزفول خبر داده و با تشریح جزئیات حادثه افزود: حدود ساعت ۱۳ روز چهارشنبه ۲۱ خرداد ماه خودروی تک سرنشین پژو پارس در حال رانندگی در جاده خاکی کنار کانال آب بود که بعلت از دست دادن کنترل خودرو ، متاسفانه درون کانال آب سقوط کرد .

 وی افزود: پس از دریافت خبر در ساعت ۱۳:۲۵ دقیقه طی تماسی با سامانه ۱۲۵ این سازمان ستاد فرماندهی عملیات سریعا تیم امداد سازمان را به همراه خودروی امداد و نجات روانه محل حادثه کرد و بلافاصله اقدامات لازم برای بیرون کشیدن خودرو از درون کانال آب را انجام دادند.

28187DSC01766 شیرجه پژو پارس به کانال آب در دزفول+ تصاویر

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی دزفول ادامه داد: ماموران آتش نشانی به وسیله دستگاه  وینچ و جرثقیل خودروی امداد و نجات توانستند خودرو مذکور را از درون کانال آب بیرون بیاورند.

 59436DSC01789 شیرجه پژو پارس به کانال آب در دزفول+ تصاویر

قربان رمضان، حال راننده ای پژو پارس که تنها سرنشن این خودرو بود را خوب ارزیابی و عنوان کرد: راننده خودرو قبل از رسیدن ماموران آتش نشانی توانست خود را از درون خودرو نجات دهد.

   88916DSC01793 شیرجه پژو پارس به کانال آب در دزفول+ تصاویر