تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۱:۱۶
کد مطلب : 34917

شیطنت عجیب فردوسی پور در برنامه ۲۰۱۴

مجری برنامه ۲۰۱۴ که همیشه کارهای عجیبی در برنامه های زنده تلویزیونی انجام می دهد، شب گذشته در برنامه زنده و با حضور رئیس فدراسیون فوتبال شینطنتی عجیب انجام داد که قابل تامل است.

شیطنت عجیب فردوسی پور در برنامه 2014

به گزارش  عصر آبادان به نقل از جام پارسی  عادل فردوسی پور که به عنوان یکی از گزارشگران و مجریان محبوب ورزشی ایران به شمار می رود از چند روز قبل از شروع جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل برنامه تحت عنوان ۲۰۱۴ (بیست چهارده) روی آنتن برد که طبق شواهد و قرائن مخاطبان فراوانی را جذب خود کرده است.

علی کفاشیان میهمان ویژه این برنامه در شب گذشته بود که علت حضور وی را می توان حضور یا عدم حضور کیروش در تیم ملی در ۴ سال آینده عنوان کرد.

این برنامه طبق روال شبهای گذشته با یک سوال پیامکی همراه بود اما بسیار متفاوت و این سوال نظر مردم را در مورد عملکرد تیم ملی در جام بیستم جویا شده بود.

در این قسمت از برنامه ۲۰۱۴ که با حواشی مختلفی همراه بود، در آخرین لحظات حضور کفاشیان در این برنامه عادل فردوسی پور نتیجه مسابقه پیامکی را برای کفاشیان بازخوانی کرد و عنوان کرد که تا این لحظه بیش از یک میلیون نفر در مسابقه شرکت کرده اند که و ۷۰ درصد شرکت کننده گان از عملکرد تیم ملی راضی بوده اند و ۳۰ درصد ناراضی هستند.

عادل فردوسی پور که یک کارشناس مجرب در عرصه فوتبال به شمار می رود بر کسی پوشیده نیست اما عنوان کردن نظر شخصی خود در برنامه زنده آن هم در حضور رئیس فدراسیون نشان از علاقه بیش از حد این کارشناس به بقای کیروش در تیم ملی است و بعد از آن شاهد بودیم که نتیجه نهایی این نظرسنجی تغییر کرد و درصد رضایتمندی به ۷۴ درصد رسید، و بی شک شیطنت فردوسی پور در خلق این نتیجه بی تاثیر نبود.

انتهای پیام