تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۰۰:۳۵:۱۱
کد مطلب : 40068

صاعقه جان یک باغملکی را هم گرفت/ طوفان همراه باران در باغملک خاک و برق را با هم برد

به دنبال شدت وزش باد و رعد و برق شدید در شهرستان باغملک عصر امروز یک شهروند باغملکی بر اثر صاعقه جان خود را از دست داد.

 

به گزارش  عصر آبادان، به نقل از باغملک نیوز، به دنبال شدت وزش باد و رعد و برق شدید در شهرستان باغملک عصر امروز در منطقه‌ی درویشان ۵ شهروند بر اثر صاعقه دچار مصدومیت شدند که متأسفانه پس از انتقال به بیمارستان یکی از آنها جان سپرد.

طبق گزارش میدانی خبرنگار ما طی بروز حادثه صاعقه گرفتگی در حدود ساعت ۶ بعدازظهر در منطقه درویشان باغملک ۵ نفر مصدوم و به بیمارستان شهید طباطبایی باغملک انتقال یافتند.

دکتر چاروسایی مدیر بیمارستان شهید طباطبایی در این خصوص گفت : برخورد صاعقه در باغملک موجب کشته شدن یک زن و مصدومیت ۴ نفر دیگر شد که الحمدالله حال مصدومان خوب است.

وی گفت : بر اثر وقوع این حادثه یکی از مصدومان که یک زن ۳۵ الی ۴۰ ساله بود به شدت دچار آسیب حیاتی شده بود.

چاروسایی افزود : با چهار پزشک فرد مذکور را عملیات احیاء (CPR) کردیم که جواب نداد.

مدیر بیمارستان شهید طباطبایی باغملک تصریح کرد : متأسفانه علیرغم تمام تلاش ‌های کارشناسان فوریت‌ های پزشکی و کادر درمان بیمارستان شهید طباطبایی فرد مذکور در بیمارستان فوت کرد.

گفتنی است که چند روز پیش هم در شهرستان ایذه ۴ نفر بر اثر برخورد صاعقه جان خود را از دست دادند.

این طوفان سهمگین همراه با باران و رعد و برق شدید موجب قطع برق باغملک برای ساعاتی شد و البته گرد و خاک این چند روز شهرستان را پاک کرد.

همچنین طوفان موجب اختلال در تردد شبکه حمل و نقل عمومی درون شهری شد به نحوی که بسیاری از شهروندان غافلگیر شده از طوفان مجبور به پیاده روی نفسگیر برای رسیدن به مقصدهای دور و نزدیک خود شدند.