تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۰:۰۳
کد مطلب : 123767
پیش بازی پدیده-صنعت نفت؛

صنعت نفت در سراشیبی لیگ / آیا روزهای خوب فوتبال آبادان ادامه می یابد؟ / چرا باید از پدیده ترسید؟

تیم فوتبال صنعت نفت در ادامه بازی های هفته هفتم لیگ برتر ، امروز ساعت ۱۷ در مشهد ، میهمان پدیده است.

۵۵۵۲۳۶_۴۲۵

به گزارش خبرنگار ورزشی عصر آبادان ؛ از بازی هفته دهم مقابل پرسپولیس در آزادی تهران که بگذریم، شاید بتوان روی کاغذ اینطور نتیجه گرفت که روزهای سخت صنعت نفت در دور رفت لیگ برتر به پایان رسیده است و شاگردان نادر دست نشان در ادامه ، کار به مراتب راحت تری نسبت به هفته های ابتدایی لیگ ، پیش رو خواهند داشت.

با توجه به عملکرد درخشان این تیم در مقابل حریفان نامدار و مدعی ، می توان خوشبین بود که روزهای روشنی در انتظار فوتبال آبادان خواهد بود.

در جدول لیگی که تیم هایی مانند استقلال ، استقلال خوزستان،ذوب آهن، سایپا،پیکان و فولاد و … در نیمه ی دوم آن قرار گرفته اند، صنعت نفت تا پایان هفته ششم با ۹ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به همنام تهرانی خود، در مکان پنجم قرار دارد و حتی این شانس را دارد که با کسب پیروزی در بازی امروز مقابل پدیده ، تا رده دوم بالا بیاید.

یاران حسن هوری تا اینجای کار دست به کار بزرگی زدند و استقلال را در تهران و سپاهان مدعی را در خانه شکست دادند.ضمن اینکه موفق شدند استقلال خوزستان مدعی عنوان قهرمانی و تراکتور صدرنشین فعلی لیگ را متوقف کنند و از این دو تیم سرشناس ، امتیاز بگیرند.

گذر موفقیت آمیز طلایی پوشان آبادان از روزهای سخت لیگ ، پیام خوبی برای هواداران پرشور این تیم به همراه دارد.آنها امیدوارند تیم محبوب شان در سراشیبی دور رفت بازی ها ، روند رو به رشد خود را ادامه دهد و با کسب پیروزی مقابل حریفان نه چندان مطرح ، موقعیت   خود را در اولین سال حضور مجددش در لیگ برتر کشور ، تثبیت کند و حتی نیم نگاهی به خلق شگفتی داشته باشد.

صنعت نفت امروز میهمان پدیده ی مشهد است.پدیده ای که در مقایسه با حریف آبادانی خود ، روزهای خوبی را سپری نمی کند و پس از پیروزی در هفته ی نخست مقابل سپاهان ، در هفته های بعد ، ناکام مانده است و رنگ برد ندیده است.

شاگردان رضا مهاجری که پیش از بازی مقابل صنعت نفت از نظر مالی شارژ شده اند ، امید زیادی دارند تا با برد در هفته هفتم ، راهی برای فرار از بحران خودساخته فراهم کنند.

مهاجری می داند که در ادامه روزهای سخت تری را تجربه خواهد کرد و بازی با تیم های مطرح و مدعی ، به احتمال زیاد عرصه را برای وی تنگ تر خواهد کرد به همین دلیل چشم به سه امتیاز مهم بازی امروز دوخته است.

از سوی دیگر نادر دست نشان که این روزها محبوبیت ویژه ای نزد هواداران صنعت یافته است ،قصد دارد با ادامه روند موفقیت آمیز تیمش ، پیام آور شادی برای مردم آبادان باشد تا با همراه کردن موج حمایت پر شور هواداران ، زنگ خطر را برای حریفان صاحب نام و مدعی به صدا در آورد.

حال باید دید تقابل امروز دست نشان و مهاجری چه سرنوشتی خواهد داشت و امتیاز حیاتی این بازی به کدام تیم می رسد.آیا پدیده می تواند خود را از بحران دور کند یا صنعت نفت برای رسیدن به هدف بزرگ خود سه امتیاز مهم این بازی را به سبد امتیازات خود می ریزد. برای رسیدن به پاسخ این سوال باید تا ساعت ۱۹ امروز صبر کرد.

در ادامه زمان دیدارهای باقیمانده هفته هفتم لیگ برتر آمده است(نام تیم های میزبان در ابتدا آمده است):

گسترش فولاد- فولاد  ساعت ۱۶:۱۵

پدیده-صنعت نفت آبادان ساعت  ۱۷:۰۰

سپاهان -پرسپولیس ساعت ۱۷:۳۰

نفت تهران-ماشین‌سازی‌تبریز  ساعت ۱۷:۳۰