تاریخ انتشار خبر: ۳ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۴:۳۲
کد مطلب : 30253

عجیب ترین تنبیه برای نپرداختن کرایه تاکسی +عکس

راننده تاکسی های شهر ˝نیژنی نوگراد˝ در روسیه روش عجیبی برای تنبیه افرادی دارند که کرایه تاکسی ها را نمی پردازند. راننده های تاکسی در این شهر افرادی را که کرایه نمی پردازند با یک سطل رنگ، آبی می کنند و این حرکت خود ˝آواتار˝ می گویند

 

.

 

به گزارش عصر ابادان –  روزانه چندین بار سوار تاکسی می شویم و هر بار باید مبلغی را به عنوان کرایه پرداخت کنیم. گاهی اوقات نیز برخی توانایی پرداخت کل پول را ندارند و این می تواند باعث به وجود آمدن مشکلات خاصی شود.
راننده تاکسی های شهر “نیژنی نوگراد” در روسیه روش عجیبی برای تنبیه افرادی دارند که کرایه تاکسی ها را نمی پردازند. راننده های تاکسی در این شهر افرادی را که کرایه نمی پردازند با یک سطل رنگ، آبی می کنند و این حرکت خود “آواتار” می گویند.

این حرکت به گفته راننده ها کاری کاملا انسانی است و تنبیهی است که هیچگونه خشونتی در آن دیده نمی شود. آن ها پس از رنگ کردن مشتری هایشان آن ها را در خیابان رها می کنند تا برای همیشه یک درس خوب به دیگران مردم شهر داده باشند.

این رفتار غیر انسانی باعث شده است تا پلیس پیگیری های شدید خود را آغاز کند. تا به حال چند راننده تاکسی خاطی دستگیر شده اند و پلیس به دنبال دستگیری باقی راننده هایی است که از این روش عجیب استفاده می کنند.


باشگاه خبرنگاران