تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۳:۲۹
کد مطلب : 36287
بسته ویژه خبری :

عدم تائید حکم ریاست برای سرپرست یکی از دانشگاه های مطرح خوزستان/ فعالیت اقتصادی مسئولین ارشد استان در دولت دهم

این پایگاه خبری با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف در بسته خبری ویژه رهیاب در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

رهیاب نیوز،این پایگاه خبری با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف در بسته خبری ویژه رهیاب در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

*اخیرا شایعاتی مبنی بر حضور همه جانبه یکی از مسئولین خوزستانی مقیم تهران در انتخابات مجلس آینده در استان شنیده می شود ماجرا از این قرار است که این مقام مسئول که گمانه زنی هایی از حضورش در حوزه انتخابیه اهواز می شود گویا بنا دارد برادربا تجربه و پسر خود را نیز وارد این رقابت سیاسی کند تا همزمان از چند حوزه انتخابیه شانس خانوادگی خودرا امتحان کند.

*شنیده شده برخی مسئولین ارشد خوزستان در دولت دهم که در دولت تدبیرو امید کنار گذاشته شده اند سخت به کارهای اقتصادی چسبیده اند به نحوی که در این مدت یکسال توانسته اند پروژه های پیمانکاری  وعمرانی متعددی را در استان از آن خود کنند.

*برخی منابع  از عدم تائید حکم ریاست  سرپرست یکی از دانشگاه های مطرح خوزستان خبر می دهند به گفته این منابع سوابق گذشته سرپرست فعلی علت اصلی عدم تائید حکم ریاست وی می باشد،همچنین شنیده ها حاکی است تغییرات گسترده در بخش های مختلف دانشگاه و استفاده از افرادی با رویکردهای افراطی در عدم تائید نهایی حکم سرپرست فعلی این دانشگاه مطرح اثرگذار خواهد بود.

*در ماه مبارک رمضان امسال دادگستری استان خوزستان در اقدامی قابل تقدیر قدم های عملی برای مبارزه با روزه خواری برداشت به گونه ای که با همکاری نیروی انتظامی در سطح شهر اهواز اقدام به تذکر جدی به روزه خواران کرد هر چند این اقدام دستگاه قضا فقط بخشی از این قصه می باشد لکن اگر سایر دستگاه ها و ارگان ها به وظایف خود عمل کنند قطعا نتایج مطلوبی حاصل خواهد شد.

*طی هفته های گذشته باند سرقتی در اهواز دستگیر شد که شیوه کاملامتفاوتی نسبت به سایر سارقین داشته است این باند چند نفره که از لحاظ مالی تمکن بسیار خوبی داشته اند غالبا با خودروهای مدل بالا به مناطق مورد نظر خود رفته و از آپارتمان هایی که خودروهای مدل های روزی در آن وجود داشته سرقت می کردند.این افراد در اعترافات خود گفته اند که هیچ نیازی به پول این سرقت ها نداشته اند و فقط جهت سرگرمی دست به چنین اقداماتی می زدند.