تاریخ انتشار خبر: ۲ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۴:۵۳
کد مطلب : 40692
رئیس مجمع جهانی اهل بیت(ع)

عربستان برای جلوگیری از موج بیداری اسلامی از تکفیری ها حمایت می کند/عامه مردم فلسطین معتدل و علاقه مند به اهل البیت(ع) هستند

کشورهای منطقه،بخصوص عربستان و برخی کشورهای دیگر فکر می کنند برای جلوگیری از بیداری اسلامی و جلوگیری از این علاقه ای که مردم دنیا نسبت به جمهوری اسلامی و اهل البیت(ع) دارند با اینگونه حمایت از این رفتارهای وحشیانه گروه های تکفیری می توانند جلوی این حرکت و این موج را بگیرند .

 

 

 

به گزارش عصر آبادان به نقل از  رهیاب،حجت الاسلاماختری رئیس مجمع جهانی اهل بیت(ع) در گفتگو با رهیاب اظهار داشت: کشورهای حامی تکفیری ها فکر می کنند با این جنایاتهایی که این گروهک ها انجام می دهند می توانند یک ملت یا مجموعه بزرگ مسلمان متشکل از یک میلیارد و نیم مسلمان را به زیر طوق فرمان خود ببرند و افکار الحادی و تکفیری خود را بر اینها تحمیل کنند .

وی افزود: کشورهای منطقه،بخصوص عربستان و برخی کشورهای دیگر فکر می کنند برای جلوگیری از بیداری اسلامی و جلوگیری از این علاقه ای که مردم دنیا نسبت به جمهوری اسلامی و  اهل البیت(ع) دارند با اینگونه حمایت از این رفتارهای وحشیانه گروه های تکفیری می توانند جلوی این حرکت و این موج را بگیرند .

ججت الاسلام اختری تاکید کرد: در تاریخ همیشه شاهد بودیم کسانی که می خواستند با قدرت و خونریزی و کشتار جلوی حرکتی را بگیرند هرگز موفق نشدند،لذا اجداد این ها امثال یزید ، عبدالملک و حجاج ابن یوسف و باقی جنایتکارها  در آن روزگار نتوانستند جلوی مکتب اهل البیت(ع) را بگیرند این ها هم امروز نمی توانند جلوی اسلام ناب محمدی را بگیرند.

رئیس مجمع جهانی اهلبیت (ع) ادامه داد:عامه مردم فلسطین مردمی معتدل و همانند برادران اهل تسنن  کشور خودمان نسبت به اهل البیت پیامبر (ص)  و نظام جمهوری اسلامی ایران علاقه مند هستند.