تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۲:۳۲:۰۰
کد مطلب : 24913
بسته خبری :

علت باقی ماندن برخی فرمانداران در شهرهای خوزستان/پز انصراف مدیران کارخانجات استان از یارانه با حقوق های چندین میلیونی

این پایگاه خبری با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد که امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف را در بسته خبری ویژه در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

پایگاه خبری رهیاب با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد که امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف را در بسته خبری ویژه در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

 

 

*علی رغم اعلام قبلی استاندار خوزستان مبنی بر تغییر تمام فرمانداران استان تا انتهای سال۹۲ شاهد عدم تغییر برخی از فرمانداران تا پایان سال گذشته بودیم.

شنیده هاحاکی است پس از برکناری همزمان تعداد زیادی از فرمانداران و بازتاب این مساله در محافل سیاسی-اجتماعی خوزستان ،انتقاداتی از طرف برخی مرکزنشین ها نسبت به این تغییرات صورت گرفته است لذا فعلا کمباین تغییرات در مزرعه مسئولین اجرایی شهرستان ها با سرعت کمتری حرکت خواهد کرد.

گفتنی است با توجه به اظهارات گذشته مقتدایی تغییر فرمانداران قطعی است.

*این روزها خبرهای مختلفی از فعالیت انتخاباتی یکی از سازمان های مهم شهری اهواز به گوش می رسد برگزاری جلسات شبانه ودر اختیار قراردادن امکانات برای جریانی خاص از جمله این اقدامات است، پایگاه خبری رهیاب در حال حاضر بنا به نامبردن از این سازمان شهری در اهواز را ندارد ولی در صورت تداوم روند ناصحیح موجود مانند همیشه صراحتا دست به افشاگری خواهد زد.

*در حالی که حقوق های چندین میلیونی مدیران شرکت ها و کارخانجات صنعتی استان بر هیچ کس پوشیده نیست گزارشگربازی پرسپولیس-استقلال خوزستان که از اهواز این بازی را گزارش می کرد در اواخر بازی از اقدام مشترک مدیران کارخانجات و شرکت ها برای انصراف از یارانه خبر داد و به نوعی به ترغیب بینندگان نسبت به عدم ثبت نام برای دریافت یارانه پرداخت، به نظر می رسد اینکه این مدیران با حقوق های چندین میلیونی چرا تاکنون اقدام به عدم دریافت یارانه نکرده اند خود جای تامل بیشتری دارد.

*برخی شنیده ها از بازگشت موسوی رئیس سابق جهاد کشاورزی استان برای تصدی مسئولیت یکی از شرکت های

صنعتی خبرمی دهند این خبرها حاکی است موسوی که مدتی در خارج از استان مسئولیت هایی برعهده داشته است به زودی به خوزستان بازخواهد گشت.

 

 

 

*انتخابات هیات فوتبال خوزستان طی روزهای گذشته با حضور رئیس فدراسیون فوتبال در اهواز برگزار شد این انتخابات مانند

سایر استان ها چندان بدون حاشیه نبوده است به نحوی که برخی افراد از تغییر رای تعدادی از رای دهندگان در روزهای آخر خبر می دهند.